goldcar+

Dobry podkład zapewnia najlepsze wykończenie. Wybierz sprawdzone rozwiązania.

Podczas renowacji karoserii pojazdu lakiernicy powinni dążyć do pełnego odtworzenia właściwości nadwozia sprzed wypadku. A więc nie tylko skoncentrować się na zewnętrznym wyglądzie samochodu, ale powinni zadbać również o właściwe zabezpieczenie karoserii przed korozją.

W renowacji powypadkowej ochronę antykorozyjną przeważnie uzyskuje się poprzez zastosowanie odpowiedniego gruntu antykorozyjnego. Jednak, decydując się na podkłady z linii Goldcar+ nie ma konieczności użycia gruntu, ponieważ podkłady z plusem wyróżniają się doskonałą odpornością antykorozyjną i przyczepnością do podłoży, co znacząca wpływa na czas i koszt naprawy.

Produkty Goldcar+ są łatwe w użyciu i w pełni spełniają wymogi nie tylko warsztatów lakierniczych, ale też producentów samochodów (OEM). Podkłady Goldcar+ zapewniają optymalną szybkość procesu naprawy i doskonały efekt końcowy.

Od września tego roku, w linii Goldcar+, dostępne będą nowe podkłady akrylowe: Szybkoschnący Podkład Akrylowy 2K oraz, w ulepszonej formule, Podkład Akrylowy 2K Mokre Na Mokre Plus.

Szybkoschnpodklad-szybkoschnacyący podkład akrylowy 2K  – Niezastąpiony do szybkich, drobnych i średnich napraw.

  •  Czas schnięcia tylko 15-20 min w 60°C lub 2 ,5 h w 20°C
  • Posiada właściwości antykorozyjne

Podkład, dzięki krótkiemu czasu schnięcia, nadaje się przede wszystkim do napraw szybkich. Charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami wypełniającymi, jest łatwy w aplikacji oraz posiada doskonałą rozlewność. Produkt ma bardzo dobre właściwości aplikacyjne i zapewnia bardzo dobre wypełnienie. Doskonale się szlifuje i nie zakleja papieru ściernego.

Produkt przeznaczony na elementy uprzednio naprawiane przy użyciu szpachli poliestrowych oraz stare powłoki lakierowe wcześniej zeszlifowane, odtłuszczone i zmatowane. Do obróbki ręcznej i maszynowej materiałami ściernymi na sucho.

podklad-akrylowy-mokre-na-mokreMokre na mokre plus podkład akrylowy 2K  – jeszcze lepsza rozlewność

  • Nie wymaga szlifowania między warstwami
  • Posiada właściwości antykorozyjne

Podkład zawiera drobnoziarniste wypełniacze o niskiej liczbie olejowej, dzięki czemu zapewnia dobre właściwości izolacyjne i aplikacyjne. Podkład charakteryzuje się wysokim stopniem rozlewności i łatwością aplikacji, dzięki czemu tworzy gładką powłokę.

Produkt przeznaczony jest do napraw nowych paneli (podłoże z elektrokatoforezą nie wymaga szlifowania) lub lekko uszkodzonych elementów.  W wersji „mokre na mokre” można stosować jako powłokę wypełniająco-izolującą, nakładaną bezpośrednio przed aplikacją lakieru bazowego lub nawierzchniowego, bez konieczności szlifu między warstwami.

Zalecany również jako podkład wypełniający w wersji „do szlifu“ na elementy z niewielkimi naprawami, wykonywanymi przy użyciu szpachli poliestrowych. Przeznaczony do obróbki ręcznej i maszynowej materiałami ściernymi na sucho oraz na mokro.

Produkty z linii Goldcar+ dostępne są wyłącznie w ofercie Grupy CSV. Więcej informacji na stronie www.csv.pl