0Z6A7407

Grupa CSV dba o jakość i rozwój lakiernictwa

Grupa CSV wspierała tegoroczną edycję konkursu „Lakiernik Roku 2017”, którego finał odbył się w podwrocławskim salonie Toyota Dobrygowski – Długołęka. W konkursie wyłoniono najlepszych specjalistów pracujących w warsztatach lakierniczych autoryzowanych serwisów Toyoty.

Na zawody składało się pięć konkurencji: test wiedzy lakierniczej oraz 4 zadania praktyczne. W eliminacjach tegorocznej edycji wzięło udział 40 osób, spośród których wyłoniono 6 finalistów. Partnerami konkursu w tym roku były firmy Akzo Nobel, Axalta, PPG Industries oraz Grupa CSV, które dostarczyły materiały lakiernicze.

Zwycięzcami konkursu „Lakiernik Roku 2017” zostali:

1 miejsce: Krzysztof Tylkowski, Toyota Bytom

2 miejsce: Piotr Górniak, Toyota Chodzeń

3 miejsce: Emil Szczerbik, Toyota W&J Wiśniewski

4 miejsce: Dariusz Ciuraj, Toyota Marki

5 miejsce: Przemysław Kierys, Toyota Toruń

6 miejsce: Kamil Berliński

Po raz pierwszy Konkurs Lakiernik Roku został zorganizowany po w 2013 roku. Jego celem jest wyłonienie najlepszych fachowców w dziedzinie lakiernictwa oraz danie możliwości zweryfikowania swojej wiedzy i doświadczenia specjalistom z sieci dealerskiej Toyoty.

Toyota Marki Toyota Motor Poland organizuje konkursy „Mistrzowie Toyoty” od 1993 roku w 7 kategoriach: mechanika, doradcy serwisowego, sprzedawcy części, sprzedawcy samochodów, blacharza, lakiernika oraz specjalisty ds. obsługi klientów. Spośród dotychczasowych zwycięzców większość stale pracuje w sieci Toyoty i Lexusa oraz w Toyota Motor Poland.

Grupa CSV dostarczyła materiały lakiernicze niezbędne do przeprowadzenia konkursu.

Źródło: www.toyotanews.pl