csv_wagc2017

Grupa CSV po raz kolejny sponsorem głównym WAGC

Grupa CSV po raz kolejny została sponsorem głównym World Amateur Golfers Championship 2017, największego amatorskiego turnieju świata.

World Amateur Golfers Championship to najstarszy cykliczny turniej golfowy, który przez lata zyskał ogromną popularność w Polsce. Pomysłodawcą turnieju jest sławny szwedzki hokeista, piłkarz, i doskonały golfista Sven Tumba Johansson. „Każdy golfista-amator może zostać mistrzem świata” – głosił i wdrożył ten śmiały pomysł w czyn. World Amateur Golfers Championship to dziś największy amatorski turniej świata. Rozgrywany jest w ponad 40 krajach, od Brazylii po Wietnam. Patronem turnieju jest Arnold Palmer, legenda światowego golfa i siedmiokrotny zwycięzca turniejów wielkoszlemowych.

Turniej World Amateur Golfers Championship jest rozgrywany w najbardziej atrakcyjnej dla amatorów formule – wszyscy uczestnicy mają równe szanse, niezależnie od poziomu gry, dzięki temu, iż zawodnicy podzieleni są na sześć grup zaawansowania. Zwycięzcy poszczególnych grup eliminacji krajowych reprezentują Polskę na światowym finale.

wag_2017_csv

Co roku jest podobnie – najpierw cykl turniejów eliminacyjnych, następnie krajowy finał World Amateur Golfers Championship. W roku 2017 zaplanowano 16 turniejów eliminacyjnych – pierwszy 16 marca w Hiszpanii, kolejne 15 – w Polsce oraz wielki krajowy finał – od 24 do 26 sierpnia.

Finał odbędzie się na dwóch polach golfowych: na podszczecińskim polu Binowo Park Golf Club oraz na polu golfowym w Modrym Lesie. Ten decydujący turniej znów wyłoni reprezentację polskiego golfa amatorskiego na finał światowy w sześciu grupach handicapowych.

Grupa CSV jest czołowym dostawcą technologii lakierniczych w Polsce. Od 1991 roku kompleksowo zaopatruje warsztaty, lakiernie i serwisy w całej Polsce. CSV ma własną sieć sklepów detalicznych „Multimieszalnia”, którą tworzy ponad 50 sklepów w Polsce.