Szkolenie Grupa CSV - Goldcar+, Sika, Siedlce

Grupa CSV rozwija technologie lakiernicze. Kolejne szkolenie za nami

W dniu 04.04.2017 w Siedlcach, zrealizowaliśmy kolejne szkolenie z oferty produktowej CSV. Grupa 15 lakierników wzięła udział w prezentacji produktów premium Goldcar+ oraz Systemu do napraw tworzyw sztucznych marki SIKA.

Goldcar+ to linia premium produktów dla lakiernictwa samochodowego, będący kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do renowacji powłok lakierniczych: specjalistyczne szpachle, lakiery i podkłady akrylowe. Produkty z linii Goldcar+ dostępne są wyłącznie w ofercie Grupy CSV.

SikaPower®-2900 System do naprawy elementów z tworzyw sztucznych – Stosując system napraw elementów z tworzyw sztucznych SikaPower®-2900 możesz polegać na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez Sika® jako dostawcy branży OEM. Firmie Sika® zależy, by systemy Sika® były niezawodne i zarazem łatwe w użyciu, a ich użytkownicy mogli doskonalić swój warsztat i obsługę klientów.

Szkolenie miało na celu prezentację produktów Goldcar+ oraz najnowszego rozwiązania marki SIKA do naprawy elementów z tworzyw sztucznych. Pokaz poprowadzili doświadczeni technicy: Marek Hejno technik z Grupy CSV oraz Dariusz Radziszewski z SIKA. Po zakończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty.

Planujemy realizować kolejne szkolenia i pokazy produktów. W tym roku ponownie zrealizujemy cykl pokazów i szkoleń Warsztaty pod chmurką. Wydarzenie zaplanowane jest w 12 miastach.

Szczegółowe informacje i terminarz Warsztatów pod chmurką 2017 – kliknij tu>>> 

Grupa CSV – Rozwijamy technologie lakiernicze