gc+, gc+, produkty, grunt na tworzywa sztuczne, uelatyczniacz

Przywróć oryginalny wygląd elementów z tworzyw sztucznych

Każdy pojazd wyposażony jest w elementy z tworzyw sztucznych, które mogą ulec uszkodzeniom. Zniszczone elementy są bardzo często wymieniane na nowe, co zazwyczaj zwiększa koszty naprawy pojazdu. Zastosowanie kompleksowej technologii dedykowanej do elementów z tworzyw sztucznych, nie tylko pozwala na zachowanie oryginalnego elementu, ale także obniża koszty renowacyjne. Spełniając oczekiwania klientów linia GC+ oferuje serię produktów umożliwiających kompleksową naprawę elementu wykonanego z tworzywa sztucznego, nawet trudnego w obróbce polipropylenu.

Dzięki zastosowaniu produktów z linii GC+ możliwe jest przywrócenie oryginalnego wyglądu i struktury elementów takich, jak: zderzaki, spojlery, lusterka zewnętrzne czy listwy.

Przedstawiamy gotowe rozwiązanie, dzięki któremu naprawa elementu z tworzywa sztucznego jest prosta, ekonomiczna i efektowna.

  1. Po oczyszczeniu, naprawioną powierzchnię należy zabezpieczyć  GRUNTEM 1K NA TWORZYWA SZTUCZNE, który zwiększa przyczepność podkładu oraz profesjonalnie zabezpiecza elementy z tworzyw sztucznych, w tym powierzchnie z polipropylenu i polietylenu.
  1. Zagruntowaną powierzchnię należy wyrównać SZPACHLĄ ULTRAELASTYCZNĄ, która wykazuje doskonałą przyczepność do elementów z tworzyw sztucznych oraz doskonale sprawdza się na elementach narażonych na działanie wysokich temperatur oraz drgania, nawet po utwardzeniu. Zastosowanie szpachli pozwala na wypełnienie ubytków i nierówności, a także pozwala na osiągnięcie idealnie gładkiej powierzchni.
  1. Do dowolnego podkładu z linii Goldcar+ i lakieru bezbarwnego o podwyższonej odporności na zarysowania wystarczy dodać 20% UELASTYCZNIACZA – dodatku do wyrobów akrylowych 2K, który eliminuje ryzyko pękania zarówno podkładów jak i lakierów aplikowanych na powierzchnie z tworzyw sztucznych a także zwiększa elastyczność naprawianej powierzchni.

Produkty Goldcar+ są łatwe w użyciu i w pełni spełniają wymogi warsztatów lakierniczych. Wysoka jakość produktów, innowacyjna receptura oraz kompleksowy proces technologiczny zapewniają znakomite i trwałe efekty renowacyjne elementów z tworzyw sztucznych.

Produkty z linii Goldcar+ dostępne są wyłącznie w ofercie Grupy CSV.

 

gc-grunt-1kgc-uelastyczniacz