A_CC_aerospace_1950_siaspeed_7500_7900_sianet

sia Abrasives – pomysłowe rozwiązania szlifierskie

sia Abrasives udoskonala swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb rynkowych. Wśród najpopularniejszych rozwiązań szwajcarskiego producenta znajdują się produkty: FiboTec, siaspeed, siaflex, siachrome, sianet.

 

FiboTec – Nowy system multi-otworowy

fibotec

Sprawdzony w naturze. Wypróbowany i przetestowany. Jak każda nasza innowacja, system FiboTec został poddany rygorystycznym
testom, także przy użyciu robota. W laboratoryjnych warunkach uzyskano następujący wynik: krążki FiboTec są znacznie bardziej wydajne od krążków ze wszystkimi standardowymi układami otworów. To prawdziwa innowacja!

Nowa generacja siaspeed – Potrójna żywotność i najwyższa jakość

siaspeed

Firma sia Abrasives skorygowała materiał siaspeed w zakresie drobnych granulacji, znacznie zwiększając wydajność i redukując skłonność do zaklejania.

siaflex – Elastyczność we wszystkich zastosowaniach

siaflex

Podłoże papierowe o wysokiej elastyczności wyróżnia się zdolnością dopasowania kształtu – doskonały materiał do obróbki wykończeniowej skomplikowanych powierzchni i miejsc trudno dostępnych. Znakomite wyniki w zastosowaniach na sucho i na mokro.

Kolorowe gąbki ścierne – Maksymalna niezawodność procesu obróbki

kolorowe gąbki ścierne

Poprzez wprowadzenie nowych, kolorowych gąbek, firma sia Abrasives zwiększyła niezawodność technologii dzięki znormalizowanemu
systemowi kolorów. Kolor gąbki oznacza konkretną ziarnistość – to rozwiązanie proste, jednoznaczne i odporne na błędy. Maksymalna niezawodność procesu obróbki – Twój klucz do idealnego wykończenia powierzchni.

siachrome – Nowy system polerski

siachrome

Szybko, łatwo, olśniewająco: w systemie polerskim siachrome, sia Abrasives oferuje skuteczny i niezawodny zestaw produktów do wszystkich etapów wykończenia lakieru nawierzchniowego.

sianet – Mocna siatka ścierna

sianet

Podłoże z siatki to optymalne odpylanie i niezależność od układu otworów szlifierki. Specjaliści sia Abrasives połączyli te zalety
z wysoką agresywnością ziarna i odpornością na rozdarcie, szczególnie na krawędziach. To wyjątkowa kombinacja własności w porównaniu z produktami konkurencyjnymi: brak pyłu, szybkie szlifowanie i długi czas wydajnej pracy.

Pobierz pełny katalog produktowy  Systemy Szlifowania dla branży motoryzacyjnej