4

Pierwsze szkolenie dla lakierników z branży drzewnej za nami

W naszym centrum szkoleniowym ICRC odbyło się pierwsze szkolenie dla lakierników z branży drzewnej pt. „Sircakompleksowe lakierowanie drewna„. Głównym celem było przedstawienie pełnej oferty produktów do drewna włoskiego producenta SIRCA, a także zapoznanie Klientów z ofertą Grupy CSV (np. materiały ścierne i polerskie jako uzupełnienie oferty lakierów do drewna)

Szkolenie składało się z dwóch części:teoretycznej oraz praktycznej. Podczas prezentacji omówiona została oferta produktowa marki SIRCA , na którą składają się produkty poliuretanowe, poliestrowe, akrylowe, wodne wewnętrzne, efekty specjalne (efekty cementu, rdzy, aksamitu, czarnej tablicy do pisania, brokatu itp.).

W części praktycznej, technik zaprezentował aplikację i szlifowanie białego podkładu poliuretanowego do MDF, aplikację białego podkładu poliestrowego bezstyrenowego oraz podkładu bezbarwnego, aplikację i szlifowanie poliuretanowych lakierów nawierzchniowych w połysku, aplikację matowego lakieru poliuretanowego oraz matowego bezbarwnego lakieru akrylowego, polerowanie lakierów poliuretanowych z zastosowaniem produktów SIA i Goldcar.

Całość poprowadzili Technicy Grupy CSV.