1931 SIAWAT, grupa CSV,

1931 siawat – Materiał ścierny o optymalnym dopasowaniu do powierzchni

Materiały ścierne pełnią kluczową rolę na wszystkich etapach napraw blacharsko-lakierniczych – od przygotowania aż po wykończenie powierzchni. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie materiału do rodzaju przeprowadzanych prac.

Grupa CSV specjalizuje się w materiałach ściernych i oferuje kompleksowe rozwiązania dla każdego rodzaju naprawy. Klienci firmy mogą liczyć na doradztwo w doborze materiałów oraz dostęp do najnowszych technologii w zakresie obróbki ściernej.

Nowością w ofercie CSV jest arkusz wodny 1931 siawat, który charakteryzuje się wysoką elastycznością i zapewnia idealne dopasowanie do powierzchni podczas szlifowania na mokro. Siawat zapewnia równomierne ścieranie powierzchni, dzięki czemu łatwiej uzyskać wysokiej klasy wykończenie – nawet na bardziej chropowatych powierzchniach. W wysokich gradacjach (P2000-P2500) zastosowano ziarno z węglika krzemu, które gwarantuje długą żywotność materiału oraz zapewnia równomierny efekt szlifowania. Ze względu na dużą elastyczność, 1931 siawat, jest odporny na rozerwanie, nie zwija się w wodzie i nie wymaga długotrwałego moczenia, a spoiwo z żywic syntetycznych zapewnia optymalne zabezpieczenie przed wykruszaniem się ziarna. Wykorzystywana w procesie szlifowania woda odprowadza powstały pył, uniemożliwiając zapchanie się materiału ściernego. Dzięki temu rozwiązaniu arkusz wodny siawat wystarcza na dłużej i zachowuje swoje wysokie właściwości ścierne.

Arkusz 1931 to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują produktu zapewniającego dotarcie do najbardziej skomplikowanych kształtów i konturów, a jednocześnie gwarantującego wysoką wydajność. Główne cechy produktu (patrz ramka) przekładają się na realnie krótszy czas obróbki i redukcję kosztów pracy. Arkusz wodny 1931 siawat jest dostępny wyłącznie w ofercie Grupy CSV.

Cechy produktu:

  • wysoka elastyczność,
  • nie zwija się w wodzie,
  • wysoka agresywność,
  • długa żywotność.

Zastosowanie:

  • usuwanie powłok i zanieczyszczeń,
  • wyrównywanie niedoskonałości wokół miejsca naprawy,
  • matowanie starych i nowych lakierów,
  • usuwanie zacieków, „skórki pomarańczy” i wtrąceń pyłu na lakierze.