Lakiernictwo samochodowe

Refinish mamy we krwi

Dystrybucja i nasze marki

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek R-Msia Abrasives dla branży motoryzacyjnej, CARSYSTEM oraz przedstawicielem marki GlasuritBaslac. Jesteśmy także producentem znanych marek produktów lakierniczych – Goldcar, Goldcar+, 4M oraz QRS. W naszej ofercie znajdują się również maszyny, urządzenia i wszelkie akcesoria niezbędne w pracy lakiernika.

Systemy lakiernicze

Image

R-M to marka premium wśród lakierów wykorzystywanych do napraw w przemyśle motoryzacyjnym. R-M zapewnia skuteczne rozwiązania o najwyższych standardach jakości, które zwiększają wydajności warsztatów lakierniczych.

Image

Glasurit jest wiodącą marką w sektorze renowacji pojazdów osobowych i użytkowych. Oferuje innowacyjne produkty i systemy lakiernicze, dzięki którym centra lakiernicze osiągają doskonałe efekty.

Image
baslac® oferuje kompletne systemy lakiernicze przeznaczone do wszystkich prac renowacyjnych w branży refinish. Systemy baslac® uzupełniają nowoczesne technologie i narzędzia kolorystyczne, które zapewniają optymalną i wydajną pracę na każdym etapie renowacji.
Image
System mieszalniczy 4M for Master charakteryzuje się prostotą obsługi i łatwością doboru kolorów. Składa się na niego 67 skoncentrowanych pigmentów oraz żywice binderowe, dzięki czemu możemy uzyskać pokrycia jednowarstwowe z połyskiem, klasyczne, dwuwarstwowe bazy oraz lakiery specjalne 2K. Całość uzupełnia wzornik kolorystyczny Color Guide zawierający 15.000 polakierowanych próbek oraz program Colors Finder wspomagający w pracy obsługę mieszalni.

Pracujemy dla najlepszych w branży, dlatego wybieramy najlepszych dostawców

Chemia Lakiernicza

Image

Goldcar to kompletny system produktów dla lakiernictwa samochodowego. Od ponad 25 lat Goldcar oferuje sprawdzone produkty usprawniające pracę lakierników. Produkty umożliwiają wykonanie naprawy uszkodzeń punktowych i dużych powierzchni.

Image

Goldcar+ to linia produktów dla lakiernictwa samochodowego, będąca rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. Oferujemy szeroką gamę produktów do kompleksowej renowacji powłok lakierniczych: specjalistyczne szpachle, lakiery i podkłady akrylowe.

Image

Carsystem jest wiodącą marką produktów uzupełniających w przemyśle napraw samochodowych. W ofercie firmy znajduje się ponad 1500 produktów i systemów do napraw blacharsko-lakierniczych

Image

Linia QRS to kompletny system lakierniczy klasy premium. Produkty QRS gwarantują najwyższą jakość powłoki lakierniczej i jednocześnie krótszy czas aplikacji i schnięcia.

Materiały ścierne

Image

SIA Abrasives jest jednym, z trzech największych na świecie, producentów materiałów ściernych. Na rynek dostarcza, opracowywane zgodnie z najnowszymi technologiami, kompletne systemy szlifowania dopasowane do potrzeb klientów.

25 lat doświadczenia

Od 1991 roku dostarczamy klientom produkty niezbędne podczas naprawy renowacyjnej. Przez lata udoskonalimy ofertę i obecnie dostarczamy technologie, które pozwalają na kompleksową renowację powłok lakierniczych.