Czarny weekend w CSV! Rabaty do -30% tylko na www.sklep.csv.pl

Czarny weekend w CSV! Rabaty do -30% tylko na www.sklep.csv.pl

Image

Tylko w ten weekend produkty marek: Goldcar, Goldcar+ i QRS będzie można kupić aż do -30% taniej! Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym Grupa CSV i potrwa przez cały weekend!  

W ramach akcji Czarny Weekend z rabatem -30% będzie można kupić lakiery bezbarwne, podkłady, szpachle i materiały ścierne wybranych marek:

  • - 20% Goldcar+  
  • - 25% Goldcar 
  • - 30% na QRS
Image
Produkty marki Goldcar są obecne na rynku lakierniczymi od blisko 25 lat. W ofercie znajdują się sprawdzone produkty przeznaczone do renowacji powłok lakierniczych: od szpachlówek uniwersalnych, przez szpachle o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady, lakiery bezbarwne, przez materiały ścierne, po gamę materiałów uzupełniających.
Image
Goldcar+ to gama produktów chemii lakierniczej klasy premium. Szpachle, podkłady, lakiery z oferty z plusem tworzą ofertę produktów o specjalistycznym przeznaczeniu. Produkty Goldcar+ wyróżniają się jakością i są docenianie w branży lakierniczej.
Image
QRS to również produkty klasy premium wyróżniające się wysoką jakością. Oferta produktów QRS gwarantuje optymalną pracę podczas napraw renowacyjnych. Klienci pracujący na produktach QRS mają również zapewnione wsparcie techniczne Grupy CSV.
Promocja Czarny weekend rozpocznie się w piątek 23.11. o godzinie 16:00 i potrwa aż do godziny 8:00 w poniedziałek 26.11. Oferta dotyczy wyłącznie oferty w sklepie internetowym pod adresem:

Drukuj   E-mail
Bądź na bieżąco z nowościami i poradami techników z branży lakierniczej!

Chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami:

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa CSV Sp z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Pomorskiej 58-60, 70-812 Szczecin. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności
(https://www.csv.pl/ochrona-danych).
Musisz wyrazić zgodę w celu wysłania wiadomości.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane