Auto detailing dla każdego – SPA dla Twojego samochodu!

Auto detailing dla każdego – SPA dla Twojego samochodu!

Wiosna to idealny czas na auto detailing!

Zima już za nami ale sól drogowa, błoto, silne zabrudzenia sprawiły, że nasze samochody nie budzą już podziwu otoczenia. Zarówno karoseria jak i wnętrze, regularnie użytkowanego samochodu, ulegają stopniowo zabrudzeniom. Częste korzystanie z myjni samochodowej może być niewystarczające. W prawdzie uda nam się zmyć powierzchowny brud, jednak będziemy daleko od nadania pełnego blasku i poczucia, że samochód znów wygląda i pachnie jak nowy!
Dlatego proponujemy grupy produktów, z którymi w łatwy sposób zadbacie o odpowiednią pielęgnację karoserii i wnętrza swojego samochodu.
Image

I. Mycie i czyszczenie karoserii.

Szampon to podstawa! Możesz wybrać jeden z produktów z oferty środków do mycia i czyszczenia marki TENZI np. Tenzi Shampo Neutro do ręcznego mycia samochodów. Do niego idealnie pasować będzie gąbka do mycia. Oprócz szamponów do mycia ręcznego polecamy również aktywne piany, np. TENZI Car Max lub TENZI Truck Clean, które sprawdzą się na silnie zabrudzonych powierzchniach. Usuń zabrudzenia z felg jednym psiknięciem! Ważnym elementem w auto detailingu są czyste i błyszczące felgi. Znany już na rynku preparat TENZI o nazwie KRWAWA FELGA znakomicie czyści zabrudzenia metaliczne oraz skutecznie usuwa pył z klocków hamulcowych. Można stosować do każdego rodzaju felg aluminiowych i chromowanych, lakierowanych. Gęsta konsystencja zapewnia długie utrzymywanie się na powierzchni.
Na zakończenie dla otrzymania idealnie czystej powierzchni karoserii skorzystaj z glinki do usuwania pozostałości tłuszczu, osadu i owadów. W uzyskaniu krystalicznie czystych szyb pomogą Ci preparaty do usuwania owadów i mycia powierzchni szklanych takich jak np. TOP GLASS, czy też MOSQUITOS marki TENZI.

Image

II. Nabłyszczanie i ochrona

Kolejnym etapem auto detailngu jest nadanie błysku i ochrona karoserii. Proponujemy Ci woski i nabłyszczacze zarówno do szybkiej pracy np. płyn polerski GC+ lub quick detailery SOFT99 jak i bardziej wymagające w nakładaniu twarde woski z SOFT99 do jasnej i ciemniej karoserii. Na tym etapie warto nałożyć również tzw. niewidzialną wycieraczkę. Jest to produkt tworzący hydrofobową powłokę na powierzchni szyby, poprawia widoczność w deszczu, zwiększając bezpieczeństwo pasażerów. W ofercie znajdziesz produkty SOFT99 zarówno do jazdy miejskiej (Glaco Roll On Large), jak i dla osób często podróżujących z dużą prędkością autostradami (Ultra Glaco).
W pierwszym etapie auto detailingu zadbaliśmy o felgi, jednak warto pamiętać również o oponach! SOFT99 Tire Black WAX – czarny wosk idealnie nadaje się do opon, jak również zderzaków i skórzanych dachów kabrioletów. Produkt tego rodzaju to rzadkość na rynku środków pielęgnacyjnych. Wzmocnij naturalny czarny kolor opon i stwórz powłokę wosku, która ochroni powierzchnię przed szkodliwym promieniowaniem UV, brudem czy zaschniętą wodą.
Image

III Odświeżenie wnętrza

Teraz czas na wnętrze samochodu, jego odświeżenie też jest elementem auto detailngu. Wykonując pranie siedzeń, tapicerek i dywanów polecamy TENZI TEXTIL. W przypadku powierzchni skórzanych niezawodny będzie preparat myjąco-czyszczący Tenzi Leder Clean GT. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i jest bezpieczny dla czyszczonej skóry, spowalnia proces ponownego zabrudzenia.

Na zakończenie – odświeżacz FOEN, który charakteryzuje się wyjątkową trwałością i wydajnością. Jedno opakowanie wystarczy na 416 aplikacji! Wybierz 1 z 10 zapachów jakie mamy w ofercie.

To tylko niektóre z produktów do auto detailingu! Całą naszą ofertę znajdziesz w sklepach stacjonarnych lub w e-sklepie.
Image

Drukuj   E-mail