Innowacyjna dla kierowników warsztatów i lakierników!

Innowacyjna dla kierowników warsztatów i lakierników!

Marka R-M® przygotowała dla swoich klientów nowoczesny serwis online infoR-M dla kierowników warsztatów i lakierników. Dzięki platformie szkoleniowej online, osoby pracujące na produktach tej marki będą mogły stale podnosić swoją wiedzę i umiejętności.
Platforma InfoR-M zawiera szczegółowe informacje o produktach, procesach, rozwiązaniach kolorystycznych i biznesowych, szybkie wsparcie techniczne oraz rosnącą bibliotekę ponad 80 samouczków i filmów.

InfoR-M oferuje kompleksową, przystępnie podaną i zawsze aktualną wiedzę związaną z naprawami pojazdów i pozwalającą podnosić umiejętności. Treści prezentowane są krok po kroku za pomocą filmów instruktażowych, e-podręczników i samouczków online. Informacje można łatwo śledzić; ponieważ są one powiązane między sobą hiperłączami. Serwis jest dostępny przez całą dobę; można w nim znaleźć zarówno wiedzę związaną z codziennymi wyzwaniami, jak i porady oraz sztuczki przygotowane przez techników marki R-M.

"Oferujemy naszym klientom potężną platformę, dzięki której wiedza i umiejętności znajdą się w zasięgu ręki użytkownika. Warsztaty, które pracują na produktach i technologii R-M, będą posiadały bieżącą wiedzę z zakresu procesów przygotowania, kolorystyki, aplikacji i prac wykończeniowych. Dzięki temu klienci tych warsztatów będą osiągać jeszcze lepsze wyniki napraw. Lakiernicy mogą korzystać z materiałów zarówno w trakcie wykonywania danej pracy, albo w najdogodniejszym dla nich momencie"

powiedział Dennis Dropmann z działu Global Training Solutions, BASF Automotive Refinish Coatings Solutions.

Image
Marka R-M® przygotowała dla swoich klientów nowoczesny serwis online infoR-M dla kierowników warsztatów i lakierników. Dzięki platformie szkoleniowej online, osoby pracujące na produktach tej marki będą mogły stale podnosić swoją wiedzę i umiejętności.
Image
Platforma infoR-M jest już dostępna w wielu językach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W późniejszym okresie wersja międzynarodowa zostanie udostępniona do wdrożeń serwisu również na innych rynkach. W nadchodzących miesiącach będą publikowane interaktywne moduły i kursy e-learningowe. Materiały będą stale aktualizowane – zgodnie z najnowszym stanem wiedzy.

Serwis infoR-M jest dostępny dla wszystkich klientów marki R-M pod adresem www.info.rmpaint.com/pl po uprzednim zalogowaniu i nadaniu dostępu.
Grupa CSV od 1992 roku jest głównym dystrybutorem marki R-M w Polsce. Marka R-M oferuje kompleksową gamę systemów lakierniczych do renowacji pojazdów, ze szczególnym uwzględnieniem eko-efektywnych lakierów wodnych i o wysokiej zawartości części stałych. W każdym miejscu na świecie pozwalają one spełnić wszystkie wymogi prawne dotyczące redukcji emisji związków lotnych.
Pod względem wyglądu i trwałości produkty spełniają te same standardy jakości, co materiały konwencjonalne. W tym obszarze firma oferuje szeroką gamę usług wspierających dla Klientów. Lakiery renowacyjne R-M są zatwierdzone do napraw na rynku posprzedażowym przez większość wiodących producentów samochodów i są wybierane przez najbardziej prestiżowe serwisy na świecie ze względu na doskonałą kolorystykę.

Drukuj   E-mail