Grupa CSV wyróżniona na XX Gali Biznesu!

Grupa CSV wyróżniona na XX Gali Biznesu!

Gala Biznesu, organizowana przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego ‘Business Club Szczecin’, jest jednym z ważniejszych wydarzeń biznesowych w województwie Zachodniopomorskim.

Tegoroczna, już XX edycja Gali, odbyła się 7 stycznia 2022 r. w hotelu Coytyard by MARRIOTT w Szczecinie. Podczas edycji Gali Kapituła BCS przyznała nagrody wybitnym Firmom z regionu. Wręczone zostały także nagrody dla wybitnych Osobowości ze świata biznesu i kultury.
Podczas tegorocznej edycji Gali Kapituła BCS przyznała Grupa CSV prestiżową Nagrodę gospodarczą za 2021 rok. Prezydent BCS, Bogumił Rogowski podkreślił, że Grupa CSV jest jedną z wybitnych Firm z regionu, która ma największy i najskuteczniejszy wpływ na rozwój regionu w aspekcie przedsiębiorczości, edukacji i kultury. Ponadto Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego uhonorowało Grupa CSV dyplomem uznania i gratulacjami za jubileuszowe 30 lat nieprzerwanego działania w biznesie właścicieli i pracowników Grupy CSV.
Image
Kapituła BCS złożyła Grupie CSV wyrazy szacunku za twórczą działalność w zakresie najwyższych i bezspornych kompetencji sektorowych, innowacyjności, otwarciu na nowe technologie, sprawnemu zarządzaniu siecią sprzedaży oraz za ogromny wkład w podnoszenie jakości usług lakierniczych w Polsce.
Obie nagrody w imieniu Grupa CSV odebrał Prezes Zarządu Jerzy Szkwarek, który podziękował założycielom firmy Panom Rafałowi Zmysłowskiemu i Piotrowi Garusowi za biznesowy pomysł i konsekwencję w jego realizacji, a wszystkim Pracownikom za ich bezpośredni wkład i zaangażowanie, których efektem są dzisiejsze wyróżnienia i uznanie w branży.
Jerzy Szkwarek w imieniu Zarządu Spółki podkreślił, że Grupa CSV zamierza w przyszłości jeszcze lepiej dbać o swoich Klientów i pracowników projektując rozwiązania biznesowe dopasowujące organizację do dynamicznych zmian rynkowych licząc na dalsze sukcesy Firmy i satysfakcję z kolejnych dokonań.
Image
Image
Image
Image

Drukuj   E-mail