Okrągły jubileusz na dwóch kółkach

Okrągły jubileusz na dwóch kółkach


Pokazy dla przedstawicieli Grupy CSV w centrum treningowym w Clermont we Francji, pierwsze mieszalniki w naszych sklepach, rozpoczęcie cyklu szkoleń dla Klientów - tak w dużym skrócie rozpoczynała się w 1992 roku nasza współpraca z marką R-M. Nikt wówczas nie myślał, że urośnie do tak dużych rozmiarów i kiedyś będziemy świętować 30 lat razem!

Wiedzieliśmy, że ten wyjątkowy jubileusz Grupy CSV i R-M jest idealną okazją do spotkania z naszymi Klientami, w nieco luźniejszej atmosferze - w końcu to z Waszym udziałem udało nam się przejść tak długą drogę. 

Specjalna okoliczność wymagała specjalnego miejsca, dlatego wybór padł na urokliwą Jurę Krakowsko-Częstochowską. Kilkudniowe spotkanie rozpoczęliśmy od części oficjalnej, w której przedstawiciele naszego Zarządu podziękowali naszym Klientom za wieloletnią współpracę. Co ciekawe, z częścią mamy przyjemność pracować od samego początku istnienia naszej firmy.

Mieliśmy możliwość wrócić również do sportowo-rekreacyjnych tradycji, które ze względu na czas pandemii musiały zostać wstrzymane, a wcześniej były znakiem rozpoznawczym naszych spotkań z Partnerami. Od wielu lat, prócz lakiernictwa, jesteśmy również fanami jednośladów - zarówno tych napędzanych końmi mechanicznymi, jak i siłą mięśni. Grupy chętnych motocyklistów oraz rowerzystów wyruszyły wąskimi drogami i bezdrożami Jury na kilkugodzinne wyprawy, aby podziwiać piękne okoliczności przyrody. Dla tych, którzy nie byli zwolennikami żadnej z powyższych form spędzania wolnego czasu, przygotowaliśmy pieszą wycieczkę z przewodnikiem, podczas której zwiedzili i poznali historię Zamku w Ogrodzieńcu. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wydarzeniu, jest nam bardzo miło, że mogliśmy z Wami spędzić te wyjątkowe chwile. Wierzymy, że czas pandemii minął bezpowrotnie i będziemy mogli wrócić na stałe do naszych cyklicznych spotkań.

Drukuj   E-mail