Trzy dekady BASF w Polsce, czyli trzy dekady razem z Grupą CSV

Trzy dekady BASF w Polsce, czyli trzy dekady razem z Grupą CSV

Rok 2022 jest dla firmy BASF Polska jest rokiem wyjątkowym. Właśnie teraz świętują 30 lat współpracy z partnerami biznesowymi, 30 lat ciągłego rozwoju firmy i produktów oraz wprowadzania na polski rynek światowych innowacji. 

Jednak 1992 rok jest również wyjątkową datą dla Grupy CSV. Właśnie w tym roku podpisaliśmy z koncernem BASF umowę na wyłączną dystrybucję marki R-M w Polsce. Nasza owocna współpraca trwa nieprzerwanie od trzech dekad, a naszą ofertę wypełniają jeszcze dwa dodatkowe systemy lakiernicze produkowane przez BASF – Glasurit oraz Baslac.

Image

Punktem kulminacyjnym tego roku jubileuszowego było specjalne wydarzenie, na które zostali zaproszeni nasi przedstawiciele.

24 listopada 2022 r. w niezwykłej i spektakularnej scenerii Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość 30-lecia BASF w Polsce: „Sztuka Innowacji” dla kluczowych klientów, partnerów, instytucji oraz organizacji biznesowych.

Uroczystość składała się z dwóch części. Podczas Gali Biznesowej zaprezentowana została 30-letnia historia BASF w Polsce, a Katarzyna Byczkowska, Dyrektorka Zarządzająca BASF Polska zaprezentowała globalne wyzwania połączone z odpowiedziami jakie dają najnowsze innowacje BASF. 

O współczesnych wyzwaniach i tym, jak sobie z nimi radzić, dyskutowano także w panelu „Biznes, Nauka i Polityka – trójgłos w kwestii klimatu, energii i bezpieczeństwa” z udziałem przedstawicieli nauki i polityki (Profesor Grzegorz W. Kołodko), edukacji klimatycznej (Kamil Wyszkowski, United Nations Global Compact Network Poland) oraz biznesu (Katarzyna Byczkowska, Dyrektor Zarządzająca BASF Polska).

Po uroczystej kolacji rozpoczęła się druga część spotkania – Gala Wieczorna, która obfitowała w szereg nietuzinkowych atrakcji przygotowanych dla zaproszonych gości. Pierwszą z nich był występ Piotra Bałtroczyka, który wprowadził uczestników tego wydarzenia w znakomity nastrój na cały wieczór. Goście mogli wziąć udział także w niezwykłym, neonowym i energetyzującym show przygotowanym przez zespół Wataha Drums. 

Ale kulminacją spotkania była zdecydowanie charytatywna aukcja obrazów, namalowanych specjalnie na okazje 30 - lecia BASF Polska. Podczas aukcji udało się wylicytować wszystkie z 7 wystawionych na sprzedaż obrazów i tym samym zebrać 74,000 PLN! Wszystkie środki zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na wybrane przez zwycięzców licytacji instytucje (Polska Akcja Humanitarna – pomoc Ukrainie, Warszawskie Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, Fundacja Explory).


Drukuj   E-mail