Kolory na motory – aż 21 unikatowych kolorów z efektami specjalnymi!

Kolory na motory – aż 21 unikatowych kolorów z efektami specjalnymi!

Wybór koloru motocykla to nie tylko kwestia mody czy panujących trendów, ale przede wszystkim jest to forma wyrażenia siebie. Dlatego, dla miłośników motocykli, opracowaliśmy aż 21 unikatowych kolorów! Jeśli marzyłeś o zmianie koloru motocykla, to właśnie dajemy Ci dodatkowy argument by to zrobić!

 

Wśród naszych Klientów obserwujemy rosnący popyt na motocykle, które wyróżniają się unikatową kolorystyką, efektami specjalnymi i wyjątkowymi wykończeniami. Podążając za trendami postanowiliśmy stworzyć autorską linię kolorów na motocykle. „Kolory na motory” to kolekcja 21 niesamowitych kolorów gotowych autorstwa Grupy CSV!

Cała linia została zaprojektowana w oparciu o popularne kolory i najmodniejsze trendy. Kolory takie jak: niebieski, brązowy, zielony czy czerwony połączyliśmy z perłowymi pigmentami i z tuszami, tworząc niepowtarzalną kolekcję lakierów zmieniających swoją barwę w zależności od kąta patrzenia i intensywności padającego światła. W efekcie powstały m.in. kolory o dwóch odcieniach: niepowtarzalny brązowy z odcieniem zielonego i kolor zielony przechodzący w fiolet.

Z myślą o młodych użytkownikach popularnych skuterów opracowaliśmy energetyzujące kolory jak intensywna limonkowa zieleń czy głęboka perłowa pomarańcza. Autorska linia kolorów Grupy CSV, poza modną kolorystyką oferuje użytkownikom wyjątkowe wykończenia: lakier o wysokim połysku i lakier o satynowym wykończeniuKolory o satynowym wykończeniu, dzięki zastosowaniu specjalnego lakieru nawierzchniowego VELTOUCH marki Sirca*, zyskują aksamitną w dotyku powierzchnię.

Każdy, spośród ponad dwudziestu kolorów, jest unikatowy, a wszystkie receptury zostały opracowane w laboratorium kolorystycznym Grupy CSV przez technika-kolorystę Marka Hejno.

Lakiery „Kolory na motory„, poza gamą kolorystyczną, wyróżniają się również łatwością aplikacji. 

Kolory na motory! dostępne są wyłącznie w sieci ponad 50 punktów sprzedaży Grupa CSV – Multimieszalnia w całej Polsce. Próbniki kolorów można zobaczyć w wybranych Punktach Sprzedaży Grupy CSV: Białystok, Bydgoszcz , Kraków, Leszno, Łódź, Opole, Płock, Radom, Siedlce, Starachowice, Tarnów, Wałbrzych, Wrocław Paczkowska i Zielona Góra.

Spośród 21 kolorów na pewno znajdziesz taki, który przypadnie Ci do gustu Twój, a Twój motocykl zyska wyjątkowy, oryginalny wygląd! Przyjdź, zobacz, dotknij i wybierz swój kolorSprawdź adresy sklepów

Zobacz linię kolorystyczną „Kolory na motory”

Linia kolorystyczna „Kolory na motory” przeznaczona jest na elementy wykonane ze stali, aluminium oraz z tworzyw sztucznych zagruntowanych podkładem 2K. Kolekcję można stosować do malowania między innymi: motocykli, skuterów, rowerów oraz aut osobowych.

* Zastosowanie lakieru Veltouch – wewnętrzne elementy pojazdów. Możliwe wylakierowanie zewnętrzne pod warunkiem stosowania poprawnych zasad mycia i konserwacji powłoki lakierowej. Zasady konserwacji kolorów z wykończeniem Veltouch: 

Zawsze unikaj :

  • Polerowania powłoki lakierowej
  • Używania wosków i płynów polerskich
  • Używania twardych gąbek ściernych
  • Myjni samochodowych
  • Używania agresywnych produktów  (środki chemiczne, oleje, smary)

Czyszczenie :

  • Nie myć samochodu w pełnym słońcu
  • Przed myciem należy usunąć zabrudzenia, takie jak kurz, liście itp. za pomocą sprężonego powietrza.
  • Zmoczyć resztki owadów i ptasie odchody wodą przed ich usunięciem za pomocą myjki wysokociśnieniowej.
  • Myć najlepiej ręcznie, przy użyciu miękkiej gąbki, neutralnego mydła i dużej ilości wody.
  • Osuszyć najlepiej sprężonym powietrzem, przecierać miękką skórą zamszową.

Drukuj   E-mail
Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami i poradami techników z branży lakierniczej
- zapisz się na nasz newsletter.
Dedykowane produkty
dostępne w esklepie.