Poznaj funkcjonalną stronę produktów CARSYSTEM, weź udział w szkoleniu produktowym CARSYSTEM!

Poznaj funkcjonalną stronę produktów CARSYSTEM, weź udział w szkoleniu produktowym CARSYSTEM!

W połowie lipca w centrum szkoleniowym ICRC technicy i handlowcy Grupy CSV wzięli udział w szkoleniu produktowym marki CARSYSTEM.  Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą funkcjonalnych produktów lakierniczych. W najbliższym czasie odbędzie się szkolenie dla Klientów Grupy CSV.

 

CARSYSTEM to marka wywodząca się z grupy VOSCHEMIE, obecna na rynku od ponad 60 lat. Początkowo firma produkowała przede wszystkim szpachlę poliestrową, dziś na rynek dostarcza ponad 1500 różnych produktów lakierniczych: szpachle, lakiery, materiały uzupełniające, urządzenia i elementy do wyposażenia warsztatów. CARSYSTEM swoją potęgę zbudowało między innymi na bardzo szerokiej ofercie szpachli, na która dziś składa się ponad 160 różnych receptur na podstawie których są one produkowane. Niewątpliwie silną stroną całej gamy produktów CARSYSTEM jest ich kompatybilności i funkcjonalność.

Vosschemie to od samego początku firma rodzinna, na dziś współpracująca z 63 partnerami w 59 krajach świata. Grupa CSV jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem marki.

Poznaj funkcjonalną stronę produktów CARSYSTEM, weź udział w szkoleniu!

W najbliższym czasie zorganizowane zostanie kolejne spotkanie z marką CARSYSTEM skierowane do naszych Klientów. Wszystkich zainteresowanych szkoleniem produktowym, na którym przedstawione zostaną najnowsze produkty oraz pełne spektrum funckjonalności  oferty z delfinkiem, zachęcamy do kontaktu z opiekunami handlowymi.

Więcej informacji o firmie CARSYSTEM na stronie www.carsystem.org

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Drukuj   E-mail
Dedykowane produkty
dostępne w esklepie.
Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami i poradami techników z branży lakierniczej
- zapisz się na nasz newsletter.