baslac - linia 45

baslac® – oferta dla profesjonalnych lakierni

Szukasz:

• najlepszego dopasowania koloru?
• znakomitej jakosci produktu?
• bardzo dobrego stosunku jakosci do ceny?
• szybkiej i łatwej wyszukiwarki receptur?

Odpowiedź brzmi: baslac®

baslac®  to gama wydajnych produktów renowacyjnych dla profesjonalistów!

 

Rentowne i proste rozwiązania w zakresie napraw
baslac® oferuje kompletne systemy lakiernicze przeznaczone do wszystkich prac renowacyjnych w branży refnish. Systemy baslac® uzupełniają nowoczesne technologie i narzędzia kolorystyczne, które zapewniają optymalna i wydajna prace na każdym etapie renowacji.
Łatwo, skutecznie, oszczędnie
baslac® to starannie dobrana linia produktów, w której zastosowano szereg wymiennych komponentów. Rożne rodzaje utwardzaczy i rozcieńczalników pozwalają na dopasowanie systemu do rodzaju naprawy, jak również znacząco wpływają na oszczędność materiałów, czasu, energii i miejsca.

 

Skuteczne dopasowanie kolorów
Wieloletnie doświadczenie kolorystyczne koncernu BASF® doskonale widać w opracowanych narzędziach kolorystycznych baslac®. Nowoczesny spektrofotometr i intuicyjna wyszukiwarka receptur baslac® Formula Finder umożliwiają szybkie i perfekcyjne dopasowanie koloru.

 

Sprawdzona jakość
Producentem marki baslac® jest lider w produkcji lakierów renowacyjnych BASF®. Firma BASF® jest światowym ekspertem w dziedzinie rozwoju, produkcji i wdrażania innowacyjnych lakierów samochodowych dla OEM, w tym lakierów do renowacji powłok lakierowych z grupy PREMIUM, obecnych na polskim rynku już od wielu lat – Glasurit® i R-M®.

 

Poznaj baslac®! Pobierz katalog produktów, przekonaj się jakie to proste!

Grupa CSV baslac katalog 04.20181

 

O produkty baslac zapytaj w sklepie Gru[a CSV – Multimieszalnia, swojego opiekuna handlowego lub w Telefonicznym Biurze Obsługi Klienta Grupy CSV. 

 

Produkty dostępne również w sprzedaży elektronicznej, przejdź do sklepu >>