Grupa CSV - loteria R-M, główna wygrana dla Klienta CSV, ICRC

Główna nagroda w loterii R-M dla Klienta Grupy CSV!

Dlaczego warto z nami współpracować? Przede wszystkim dlatego, że mamy bogatą ofertę produktów lakierniczych, wiedzę technologiczną i zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. Dodatkowym argumentem jest fakt, że kupując produkty z naszej oferty Klienci mają gwarancję jakości, a przy okazji mogą wygrać niemałe nagrody. W tym roku, kupując produkty marki R-M, klienci na całym świecie mieli szanse wziąć udział w loterii i wygrać samochód. Szczęśliwym trafem, główna nagroda w loterii R-M, Citroen DS3 w kolorze “Brilliant Red”, trafił do Klienta Grupy CSV!

W loterii mógł wziąć udział, każdy, kto w okresie trwania oferty promocyjnej kupił minimum 5 litrów jednego z nowych lakierów bezbarwnych R-M, tj.: GLOSSCLEAR, RAPIDCLEAR, EASYCLEAR, EVERCLEAR lub EXTREMECLEAR), i wypełnił kupon uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu (1 kupon za każde zakupione 5 litrów lakieru).
Nagrodą główną był samochód pokazowy Citroen DS3 w kolorze “Briliant Red” prezentowany na różnych targach i imprezach dla klientów marki R-M w całej Europie.

Dwumiesięczna kampania marketingowa promowała najnowsze lakiery bezbarwne w Niemczech, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, Norwegii, Szwecji, i Finlandii. Losowanie odbyło się podczas Finału Konkursu na Najlepszego Lakiernika R-M przy udziale reprezentantów poszczególnych krajów oraz dziennikarzy. Szczęśliwym zwycięzcą został klient Grupy CSV z Łodzi – firma Marvel Sp. z o.o.. Jan Ravenstijn, Vice President Marketing Automotive Refinish Coatings Solutions Europe złożył gratulacje reprezentantce marki R-M z Polski, Monice Grzesiuk z Grupy CSV, która odebrała kluczyki w imieniu Klienta.

Samochód został oficjalne przekazany zwycięzcy 29 listopada w siedzibie firmy Grupy CSV w Szczecinie.

Citroen DS3 polakierowany przez R-M kolorem „Briliant Red” oraz lakierem bezbarwnym nowej generacji GLOSSCLEAR C2560 jest dobrze znany, jako samochód pokazowy, który odbył tournée po całej Europie. R-M pokazał w ten sposób swoim fanom innowacyjne podejście do tworzenia i projektowania koloru.

Intensywny kolor Brilliant Red został stworzony za pomocą trójwarstwowego systemu aplikacji w linii ONYX HD. Dodatkowy efekt został osiągnięty dzięki pigmentom specjalnym SCB12L oraz ekskluzywnemu HB80T, natomiast lakier bezbarwny nowej generacji GLOSSCLEAR C2560 nadał DS3 niebywałego blasku. Jedwabiste, matowe wykończenie na lusterkach bocznych oraz zderzakach zostało osiągnięte poprzez zastosowanie lakierów bezbarwnych SILICATOP oraz SATINTOP. Lakiery te pozawalają na wykonanie dowolnie wybranego poziomu matu, zgodnie z potrzebami. Dach samochodu został pokryty matową strukturyzowaną powierzchnią stworzoną za pomocą dodatku MT900 oraz lakieru bezbarwnego GLOSSCLEAR C2560.

R-M jest marką Premium w branży renowacyjnej, należącą do wiodącego na świecie koncernu chemicznego – BASF. Marka ta jest rozpoznawana jako fachowy partner w zakresie kolorów kolorystyki, który dynamicznie się rozwija, dbając przy tym o swoich partnerów biznesowych.

Grupa CSV jest wyłącznym dystrybutorem marki R-M w Polsce.