slider_sklep_csv_03

Grupa CSV – czas na zmiany! Nowy sklep internetowy sklep.csv.pl!

Od kilku lat widać w Polsce wyraźny wzrost zainteresowania zakupami B2B dokonywanymi on-line. Wychodząc naprzeciw tym trendom Grupa CSV uruchomiła sklep internetowy pod adresem: sklep.csv.pl. Platforma jest dostępna zarówno dla dotychczasowych klientów B2B Grupy CSV, jak i również dla klientów detalicznych. Ci pierwsi po zalogowaniu mają możliwość zakupów uwzględniających ich rabaty oraz mogą korzystać z udogodnień systemu, np. filtrowania produktów, które zazwyczaj zamawiają.

Intuicyjny interfejs sklepu umożliwia dostęp do ponad 2200 produktów z zakresu lakiernictwa samochodowego i przemysłowego. W sklepie internetowym CSV znajdziemy nie tylko wszystkie produkty dostępne na półkach sklepowych w sieci Multimieszalnia, ale również szereg produktów, narzędzi, urządzeń i akcesoriów dostępnych na zamówienie.

W ofercie znajdziemy topowe produkty najpopularniejszych dla branży marek: R-M, Glasurti, Baslac, Goldcar, Goldcar+, QRS, sia Abrasives, BESA czy Sirca. Wśród produktów nie zabrakło również urządzeń i maszyn służących do wyposażenia warsztatów lakierniczych, blacharsko-lakierniczych czy serwisów. Głównymi dostawcami sprzętu są producenci SATA, DeVillbis, Rupes, Chicaco Pneumatic, SIKA oraz 3M. Szeroki asortyment sklepu to wybór najlepszych oraz najnowszych rozwiązań dla branży lakierniczej, których wybór rekomendują specjaliści oraz technicy pracujący w Grupa CSV.

Firma zapowiada dalszy rozwój narzędzi online. Sklep internetowy Grupa CSV to dowód na to, że szczecińska firma stale się rozwija i dba o zaspakajanie potrzeb Klientów. Poza stałym dostępem do oferty poprzez sklep internetowym, Grupa CSV to przede wszystkim wiedza i doświadczenie wykwalifikowanych Agentów, handlowców i Techników z której codziennie korzystają Klienci w całej Polsce.

Projekt-01