880M_Opole_

Kolory nie tylko na motory

Latem tego roku wprowadziliśmy do oferty 21 kolorów specjalnych na motocykle i nie tylko…Nasi kreatywni Klienci znaleźli ciekawe zastosowanie lakierów,  jak pokazuje galeria i jak mówi nasze hasło „nie tylko” lakierowali motocykle.

Mercedes Klienta Punktu Sprzedaży w Płocku mieni się trzema odcieniami lakieru 850 (dla bardziej spostrzegawczych i kolorystów odcieni lakieru 850 pewnie będzie więcej).

Płock 850 Płock_850

Płock miasto pomysłowych ludzi – kolejna nietypowa realizacja – obudowy komputerów polakierowane piękną czerwienią (880) i w ten sposób komputer narzędzie pracy stał się elementem dekoracyjnym pomieszczenia:

Płock 880 Płock-880

We Wrocławiu ponownie wylakierowanie kolorem 850 , tym razem elementy auta: lusterka i kołpaki, dzięki czemu auto zyskało swój indywidualny wygląd, inny wśród tysiąca takich samych.

Wrocław P-850 Wrocław Paczkowska_850 Wrocław Paczkow. 850

A w Punkcie Sprzedaży w Opolu nasi pracownicy srebrnym lakierem 110 odnowili kołpaki. Skłoniła ich atrakcyjna cena lakieru 110 oraz możliwość zakupu niewielkiej ilości – już od 100 ml. Klient Multimieszalni w Opolu podwójnie usatysfakcjonowany, zaoszczędził pieniądze i zyskał  srebrzyste, wyglądające jak nowe, kołpaki.

Opole_110

W naszej galerii oczywiście nie mogło zabraknąć motocykli, pomalowanych na imponujący odcień  czerwieni o numerze 880. Ten charakterstyczny kolor jest wręcz nie do przeoczenia na trasie czy w mieście. Pierwszy z motocykli został dodatkowo wylakierowany aksamitnym lakierem Veltouch.

880M_Opole_ 880M Opole 880M_Opole Veltouch 880M Opole

880 Honda 880_Honda

 

Kolory na motory! dostępne są wyłącznie w sieci ponad 50 punktów sprzedaży Grupa CSV – Multimieszalnia w całej Polsce. Próbniki kolorów można zobaczyć w wybranych Punktach Sprzedaży Grupy CSV: Białystok, Bydgoszcz , Kraków, Leszno, Łódź, Opole, Płock, Radom, Siedlce, Starachowice, Tarnów, Wałbrzych, Wrocław Paczkowska i Zielona Góra.

Spośród 21 kolorów na pewno znajdziesz taki, który przypadnie Ci do gustu Twój, a Twój motocykl zyska wyjątkowy, oryginalny wygląd! Przyjdź, zobacz, dotknij i wybierz swój kolorSprawdź adresy sklepów