qrs, logo1

QRS – nowa, udoskonalona oferta kompletnego systemu naprawy lakierniczej

Lakiernictwo samochodowe to dynamiczna branża,w  której stale zmieniają się rozwiązania w zakresie materiałów i technologii lakierniczych. Podążając za trendami również wprowadzamy zmiany. Nowe logo, nowe etykiety, nowa dopracowana oferta produktowa. Wszystko po to, by ułatwić pracę lakierników samochodowych.

QRS – Quality Refinish System to technologia naprawy lakierniczej. Połączenie wysokiej jakości produktów i ponad 25-letniego doświadczenia Grupy CSV. Technologia QRS to zaawansowana technologicznie linia lakierów bazowych wodorozcieńczalnych oraz produktów uzupełniających z linii premium.

System QRS to kompleksowa oferta produktów premium o szerokim spektrum zastosowania. Odpowiedni dobór materiałów umożliwia wykonanie zarówno średnich jak i dużych naprawa lakierniczych oraz szybką naprawę uszkodzenia punktowego.

QRS to gwarancja wysokiego poziomu rentowności

Wybierając technologię QRS decydujesz się na prace z produktami, które optymalnie ze sobą współpracują i minimalizują ryzyko popełniania błędów lakierniczych.  QRS jest kompletnym systemem naprawy lakierniczej, który został opracowany wspólnie z lakiernikami. Produkty QRS pozwalają skrócić czas pracy, zaoszczędzić energię elektryczną, materiały lakiernicze oraz materiały ścierne. Na każdym etapie naprawy możliwa jest redukcja kosztów nawet o 40%.

System naprawy lakierniczej na miarę naszych czasów

W ramach oferty produktowej QRS, Grupa CSV, realizuje również szkolenia, które są dopełnieniem oferty. kursy prowadzoneprzez doświadczonych techników, którzy współtworzyli autorską markę QRS. Zespół wyspecjalizowanych techników i szkoleniowców zapewnia użytkownikom produktów QRS doradztwo, wsparcie i stały dostęp do szerokiego know-how. 

Oferta produktowa linii QRS została udoskonalona. Dzięki produktom QRS można ograniczyć ilość wykorzystywanych rodzajów produktów optymalizując w ten sposób koszty oraz czas naprawy nie tracąc na jakości wykonywanych usług.

Oferta produktów QRS jest dostępna wyłącznie w sieci sprzedaży bezpośredniej, nie znajdą jej Państwo na półkach sklepowych w sieci Multimieszalnia CSV. Podczas Spotkań w kameralnym gronie nasi przedstawiciele handlowi chętnie podzielą się wiedzą na temat poszczególnych produktów. 

Szpachle w ofercie QRS

Oferta lakierów bezbarwnych w ofercie QRS

Oferta podkładów w ofercie QRS

 

Oferta rozcieńczalników w ofercie QRS

 

Oferta dodatków uzupełniających w ofercie QRS