baslac - linia 45

Nowa linia produktów koncernu BASF – baslac® w ofercie firmy Grupa CSV

Grupa CSV powiększa swoje portfolio o nowy system lakierniczy koncernu BASF – baslac®. baslac® to kompletne rozwiązanie dedykowane do niezależnych warsztatów, które szukają dobrej jakości w dobrej cenie. Oczywiście, na polskim rynku jest wiele różnych systemów lakierniczych, ale baslac® zapewnia znacznie więcej.


Dlaczego warto wybrać system baslac®?
baslac® to staranie dobrana i łatwa w użyciu gama produktów do renowacji, umożliwiających wykonanie wszystkich napraw pojazdów w prosty i oszczędny sposób. Dzięki uniwersalności dodatków baslac® użytkownicy realnie oszczędzają na zużyciu materiału, czasu, energii elektrycznej i miejsca, ale to nie wszystko. baslac® to przede wszystkim:
Produkty wysokiej jakości – Producentem marki baslac® jest lider w produkcji lakierów renowacyjnych BASF®. Firma BASF® jest światowym ekspertem w dziedzinie rozwoju, produkcji i wdrażania innowacyjnych lakierów samochodowych dla OEM, w tym lakierów do renowacji powłok lakierowych z grupy PREMIUM, obecnych na polskim rynku już od wielu lat, – Glasurit® i R-M®.
Spektrofotometr – dokonuje pomiaru koloru już na niewielkim elemencie. Poza wyszukaniem najbliższej / najlepszej receptury urządzenie, dzięki łączność z oprogramowaniem może ją jeszcze dodatkowo skorygować w celu jak najlepszego odwzorowania koloru naprawczego do naprawianego pojazdu.
Formula Finder – baza ponad 139 000 receptur kolorystycznych! Intuicyjna wyszukiwarka receptur, dostępna online aż 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu! Jej zadaniem jest uproszczenie procesu wyszukiwania receptur i mieszania lakierów w warsztacie.
Serwis online – W celu zapewnia jak najlepszego i najbardziej efektywnego wsparcia Klientów w zakresie produktów marki baslac® uruchomionych zostało szereg pomocnych narzędzi dostępnych online
Gotowe rozwiązania dla różnych typów napraw – produkty baslac® tworzą zoptymalizowaną technologię naprawy lakierniczej i są dopasowane do poszczególnych typów napraw lakierniczych
Proste mieszanie – Dzięki możliwości wyboru spośród różnych rodzajów rozcieńczalników i utwardzaczy użytkownik posiada pełną kontrolę oraz wiele możliwości dopasowania mieszanych kolorów do warunków zewnętrznych, temperatury i zakresu napraw.

 

 

3 linie mieszalnicze, zgodne z Twoimi oczekiwaniami
Linia 45 – System mieszalniczy bazowy wodorozcieńczalny
Maksymalna wydajność
Linia 45 do jeden z najbardziej przyjaznych dla użytkownika systemów wodorozcieńczalnych na rynku. System wykorzystuje standardowe procesy aplikacji i mieszania kolorów, przy czym emisja szkodliwych związków do atmosfery została zredukowana do minimum dzięki czemu miejsce pracy staje się bezpieczniejsze, a środowisko zdrowsze.
Linia 30 – System mieszalniczy akrylowy
Elastyczność w każdym względzie
Rozpuszczalnikowy system lakierniczy marki baslac to wysokiej jakości lakier akrylowy z doskonałą siłą krycia o wysokim połysku. Prosty wybór spośród 3 utwardzaczy i 4 rozcieńczalników pozwala szybko dopasować odpowiednie zestawienie w zależności od zakresu temperatury i elementu, który ma zostać polakierowany.
Linia 35 – System mieszalniczy bazowy
Siła pigmentów
Linia 35 zawiera aż 57 pigmentów i 16 dodatkowych skoncentrowanych pigmentów, co łącznie daje ponad 70 różnorodnych baz pigmentowych. Bogata oferta pigmentów przekłada się na dużą ilość dostępnych receptur i wariantów kolorystycznych.

 

System baslac® to:
Długi okres trwałości – 5 lat dla wszystkich pigmentów baslac®
Doskonała siła krycia – niskie zużycie → obniżenie kosztu
Ponad 139 000 formuł kolorów → wysoka dokładność doboru koloru
Efektywny wzornik kolorów – ponad 3000 (wykonane metodą natryskową) – krótki czas odnalezienia właściwego kodu koloru, nawet w przypadku braku oryginalnego kodu koloru → oszczędność czasu
Uniwersalny lakier bezbarwny – ten sam produkt można zastosować jako HS i MS → zmniejszenie stanów magazynowych
Formula Finder – wyszukiwanie właściwej receptury online → dostęp do bazy receptur 24h na dobę 7 dni w tygodniu

Chcesz wiedzieć więcej o marce baslac® i możliwościach jakie daje? Skontaktuj się z nami przez Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta +48 91 461 25 06 / tbok@csv.pl