Partner Twojej Lakierni - Kim Jesteśmy?

Dostarczamy produkty, technologie lakiernicze i wsparcie techniczne

Od ponad 30 lat Grupa CSV funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym w sektorze dystrybucji systemów lakierniczych i chemii lakierniczej. Dostarczamy kompletne technologie wspierające wszystkie etapy renowacji powłok lakierniczych oraz technologie wylakierowań przemysłowych.

To działanie ma na celu uzyskiwanie i dostarczanie na rynek kompleksowych rozwiązań technologicznych przeznaczonych do napraw lakierniczych samochodów i innych pojazdów kołowych. W naszej ofercie znajdują się:

  • lakiery samochodowe,
  • farby przemysłowe,
  • farby do drewna,
  • materiały ścierne i lakiernicze,
  • narzędzia i wyposażenie warsztatowe.

Strategia naszej firmy obejmuje profesjonalną integrację oferty z zakresu systemów lakierniczych, technologii, szkoleń i usług. Takie działanie ma na celu dostarczanie na rynek najlepszych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych gwarantujących klientom najwyższą jakość i najlepsze efekty ekonomiczne. Wierzymy, że koncentracja na satysfakcji klientów pozwoli nam być najlepszym partnerem dla całego sektora lakierniczego. Nasza misja Być najlepszym dostawcą systemów lakierniczych i niezawodnym partnerem serwisów lakierniczych w Polsce w zakresie dostarczania technologii i usług około lakierniczych.

Dostarczamy kompletne technologie wspierające wszystkie etapy renowacji powłok lakierniczych oraz technologie wymalowań przemysłowych mające swoje zastosowanie w przemyśle lekkim i ciężkim.

Nasza historia

1991

1991

Rozpoczęcie działalności, nawiązanie współpracy z firmą Vosschemie, rozpoczęcie dystrybucji marek: Auto-Fit i Ferro z najpopularniejszą na rynku szpachlą Ferro Fit Beige.

1991

1991

1991

Powołanie zespołu mobilnych handlowców. Przeprowadzenie pierwszych 100 szkoleń i pokazów w zakładach lakierniczych.

1992

1992

Podpisanie umowy z koncernem BASF na wyłączną dystrybucję marki R-M w Polsce.

1992

1992

1992

Uruchomienie pierwszych 7 sklepów partnerskich.

1993

1993

Grupa CSV podpisuje umowę i zostaje wyłącznym dystrybutorem materiałów ściernych marki sia Abrasives.

1993

1993

1993

Rozpoczęcie współpracy z producentami samochodów w zakresie dostaw materiałów lakierniczych i wsparcia technicznego.

1994

1994

Nawiązanie współpracy z sieciami dilerskimi importerów samochodów.

1994

1995

1995

Utworzenie najbardziej rozpoznawalnej marki produktów lakierniczych w Polsce - Goldcar.

1996

1996

Firma podejmuje decyzję o utworzeniu własnej sieci sklepów lakierniczych w Polsce z pełną ofertą Grupy CSV.

1996

1997

1997

Grupa CSV dostarczyła i uruchomiła Ponad 100 mieszalni R-M.

1998

1998

Przeprowadzenie pierwszego programu szkoleniowego szkoleń dla ponad 400 rzeczoznawców i likwidatorów szkód komunikacyjnych.

1998

1999

1999

Instalacja pierwszych mieszalników wodorozcieńczalnych R-M ONYX HD w autoryzowanych serwisach Peugeot.

2000

2000

Otwarcie nowoczesnego centrum szkoleniowego w Szczecinie ICRC International College of Refinish Competence

2000

2002

2002

Sprzedaliśmy 1.000.000 kg Szpachli Ferro Fit Beige

2003

2003

Utworzenie największego wśród dystrybutorów systemów mieszalniczych zespołu mobilnych techników.

2003

2004

2004

Rozpoczęcie procesu wymiany systemów konwencjonalnych na wodorozcieńczalne ONYX HD w autoryzowanych serwisach.

2005

2005

Poszerzenie oferty o farby przemysłowe i antykorozyjne hiszpańskiego producenta marki BESA.

2005

2006

2006

Rozbudowa centrum szkoleniowego ICRC.

2009

2009

Uruchomienie zakładu produkcyjnego chemii lakierniczej Chemical Aliance Polska w Goleniowie.

2009

2010

2010

Wdrażanie w sieciach ASO spektrofotometrów Colortronic 2.

2012

2012

Utworzenie działu sprzedaży elektronicznej i telefonicznego biura usługi klienta z zakresu obsługi klientów B2B.

2012

2014

2014

Rebranding sieci sklepów detalicznych, wprowadzenie nowej nazwy: Grupa CSV - Multimieszalnia

2016

2016

Świętowanie 25-leciadziałalności Grupy CSV.

2016

2017

2017

Uruchomienie sklepu internetowego www.sklep.csv.pl

2018

2018

Otwarcie nowego, nowoczesnego magazynu wysokiego składowania przy głównej siedzibie firmy w Szczecinie.

2018

NASZE PRODUKTY I USŁUGI TO GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI I NIEZAWODNOŚCI

Nasze produkty powstają w najnowocześniejszej fabryce, specjalizującej się w produkcji szpachli poliestrowych, lakierów bezbarwnych i podkładów.  

Każdy produkt poddawany jest wnikliwej analizie diagnostycznej, przeprowadzonej przez sztab wykwalifikowanych techników i technologów, którzy działając w oparciu o opinię ponad tysiąca profesjonalnych użytkowników udostępniają na rynek wyroby jedynie najwyższej jakości.

Staramy się, aby nasze produkty powstawały w efekcie zastosowania nowatorskich metod i technologii w procesie produkcji. Jesteśmy producentem marki Goldcar, najbardziej rozpoznawalnej marki produktów lakierniczych w Polsce. 

Działając w Grupie CSV świadczymy pełny zakres usług B2B wspierających i optymalizujących pracę warsztatów i serwisów lakierniczych.

Oprócz pełnej oferty produktów i systemów lakierniczych, realizujemy autorskie programy szkoleniowe i oferujemy profesjonalne doradztwo. Wszystko po to, by realizować cel, jakim jest dostarczanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy w nowoczesnych warsztatach lakierniczych.

FAKTY I LICZBY

CZY WIESZ, ŻE CSV TO…

0
podpisanych świadectw homologacji
0
% klientów współpracuje z nami od ponad 15 lat
0
rok, w którym wszystko się zaczęło
0
wykwalifikowanych techników
0
pracowników
0
produktów dostępnych w e-sklepie
0
sklepów w Polsce
0
wysyłek realizowanych każdego tygodnia
0
zadowolonych klientów! Ta liczba stale rośnie
Wierzymy, że koncentracja na satysfakcji klientów oraz najwyższe standardy jakości pozwolą nam być najlepszym partnerem dla całego sektora lakierniczego.

Nasza misja

Być najlepszym dostawcą technologii lakierniczych i partnerem warsztatów lakierniczych w Polsce.

Nasza wizja

Zapewniać lakiernikom i lakierniom kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii lakierniczych. Klientom kompletne rozwiązania w zakresie technologii lakierniczych.

lakiernik_1.jpg

PARTNERZY

Nasi Partnerzy to liderzy w branży. Współpraca z nimi jest jednym z kluczowych elementów naszej działalności i gwarantuje nam bezpośredni dostęp do nowoczesnych produktów i rozwiązań w zakresie technologii lakierniczych.
Client 1

HOMOLOGACJE

Współpracujemy z największymi sieciami serwisowymi w zakresie obsługi posprzedażowej. Mamy ponad dwadzieścia podpisanych umów homologacyjnych: Nissan, Mazda, Fiat, Skoda, KIA, Opel, VW, Audi, Mercedes, Toyota, Hyundai, Citroen, Peugeot, Ford, Seat, Tesla, Renault, Porsche, Alfa Romeo, Subaru.
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1

ALIANS KOMPETENCJI

Działalność operacyjną Grupy CSV uzupełniają spółki zależne i ściśle współpracujące, które wspierają realizację misji i wizji firmy. 
W ten sposób CSV stara się realizować wszystkie potrzeby klientów.

Client 1

PROGRAM PARTNER

Działalność spółki ukierunkowana jest na wsparcie w zakresie zarządzania pracą w serwisach blacharsko-lakierniczych. Oferta obejmuje szeroka gamę usług ukierunkowanych na wzrost zysków serwisów blacharsko-lakierniczych. Dzięki integracji usług z Program-Partner, nasi klienci zyskują wymierną pomoc doradczo-techniczną oraz dostęp do specjalistycznej wiedzy opartej na doświadczeniu firmy będącej liderem w branży lakierniczej w Polsce.

Client 1

PARTNER FLOTA

Sieć najlepszych na rynku warsztatów blacharsko-lakierniczych, których celem są naprawy powypadkowe pojazdów. Sieć serwisów jest poddawana cyklicznym audytom weryfikacyjnym i certyfikacjom, które gwarantują stabilną i wysoką jakość napraw. Firma zapewnia wykorzystanie nowoczesnych technologii napraw blacharskich i lakierniczych, które w znaczący sposób wpływają na optymalizację kosztów napraw.
Client 1

CSV KOMPOZYTY SP. Z O.O.

Przez wiele lat funkcjonowała jako dział specjalizujący się w technologiach kompozytowych w ramach struktur Grupy CSV. Zdobyte w branży kompozytowej doświadczenia pozwoliły tej jednostce organizacyjnej wypracować własny, sprawdzony model biznesowy, który w połączeniu z ponad 25-letnim doświadczeniem Grupy CSV zapewni jeszcze wyższą jakość obsługi. Autonomia zespołu daje możliwość optymalizacji poszczególnych działań i procesów zgodnie ze specyfiką branży kompozytowej. CSV Kompozyty dostarcza kompleksową ofertę materiałów i urządzeń do produkcji wyrobów kompozytowych i zapewnia profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, szkoleń i badań laboratoryjnych.
Client 1

CHEMICAL ALLIANCE POLSKA SP. Z O.O.

Producent wysokiej jakości chemii lakierniczej dla sektora samochodowego, z siedzibą zlokalizowaną w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Fabryka CAP jest jedną z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Produkty z oferty testowane i opiniowane są przez ponad tysiąc profesjonalnych użytkowników z całego świata, co daje gwarancje jakości i niezawodności produktów.

Client 1

INTERNATIONAL COLLEGE OF REFINISH COMPETENCE

ICRC to nowoczesne centrum szkoleniowe dla lakierników. Obiekt stał się wiodącym zapleczem technicznym i szkoleniowym dla Polski oraz krajów Europy Wschodniej i Zachodniej. Specjalizacją centrum jest kompleksowa organizacja szkoleń dla kadry lakierniczej w zakresie technologii przygotowania powierzchni, obróbki metali i tworzyw sztucznych, aplikacji lakierów naprawczych oraz organizacji pracy lakierni.

Client 1

ECO.ING S.J.

Spółka specjalizuje się w budowie i wynajmie nieruchomości, długoterminowym wynajmie samochodów oraz zarządzaniu flotą samochodową. Większość nieruchomości zlokalizowanych jest w Szczecinie, przy ul. Pomorskiej, około 700 metrów od głównego węzła komunikacyjnego. Bliskość tras wylotowych w kierunku Warszawy, Goleniowa i Berlina gwarantuje wygodę, cenioną przez klientów i partnerów biznesowych.