scangrip_sunmatch_in_use_matching2-1

SCANGRIP – pobierz najnowsze katalogi

SCANGRIP jest wiodącym europejskim producentem oświetlenia miejsca pracy dla profesjonalistów z sektorów przemysłowych i motoryzacyjnych. Oferuje najmocniejszą i najbardziej wszechstronną gamę oświetlenia wykorzystującego najnowszą dostępną na rynku technologię LED.

Firma SCANGRIP  powstała w 1906 roku, a jej produkty znane są ze swej wysokiej jakości, trwałości i funkcjonalności. Wszystkie urządzenia są projektowane i opracowywane w Danii, a większość z nich jest chroniona europejskim patentem projektowym.

SCANGRIP dąży do perfekcji ciągle optymalizując i ulepszając strumień świetlny, pojemność akumulatorów, konstrukcję i ergonomię, trwałość, wygodę użytkowania i funkcjonalność. Ich celem jest ustanawianie nowych standardów w dziedzinie profesjonalnego oświetlenia miejsca pracy

Scangrip Deatling i dobór kolorów

Firma SCANGRIP opracowała kompleksową koncepcję specjalistycznych rozwiązań w zakresie oświetlenia miejsca pracy przeznaczonego dla sektora detailingu i lakiernictwa. Dzięki unikatowym cechom sprawdzają się one znakomicie także przy precyzyjnym doborze kolorów.

Pobierz najnowsze katalogi PDF:

Grupa CSV SCANGRIP Oświetlenie miejsca pracy Grupa CSV SCANGRIP Detailing i dobór kolorów

Grupa CSV jest dystrybutorem marki SCANGRIP. Oferuje pomoc w doborze odpowiedniego oświetlenia i urządzeń z oferty producenta SCANGRIP.