goldcar+

Szpachla uniwersalna czy produkt o specjalnym przeznaczeniu? – co wybrać?

Wybór odpowiedniej szpachli poliestrowej to odwieczny dylemat lakierników. Coraz większa liczba rodzajów podłoży i szeroka oferta szpachli nie ułatwia tego zadania. Na półkach dostępne są szpachle uniwersalne oraz specjalistyczne, przeznaczone do konkretnego rodzaju napraw i różnorodnych podłoży. Powstaje wówczas pytanie: wybrać szpachlę uniwersalną czy produkt o specjalistycznym przeznaczeniu?

Odpowiedzią jest prosty system trzech szpachli poliestrowych marki Goldcar+.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Grupa CSV w linii produktowej Goldcar+ stworzyła system trzech niebieskich szpachli poliestrowych. Niebieskie szpachle przeznaczone są do aplikacji na: stal, stal ocynkowaną, aluminium, laminaty poliestrowo-szklane oraz tworzywa sztuczne wzmacniane włóknem szklanym.

System niebieskich szpachli dobrze sprawdza się zarówno podczas renowacji samochodów osobowych, jak i podczas naprawy pojazdów użytkowych. Szpachle linii Goldcar+ gwarantują komfort pracy oraz wysoką jakość wykonywanej naprawy.

W skład oferty szpachlówek, gwarantujących naprawę na wysokim poziomie, wchodzą szpachle niebieskie: z włóknem szklanym, multifunkcyjna i wykończeniowa.

gcszpachla-ultralekka-z-wloknem-szklanymNiebieska szpachla z włóknem szklanym – zrezygnuj z pudru kontrolnego

Szpachla ze średniej długości włóknem szklanym, o ciemnoniebieskiej barwie i zoptymalizowanej lepkości. Pozwala na perfekcyjne modelowanie naprawianej powierzchni. Zapewnia łagodne, płynne przejście między szpachlą a naprawianym podłożem. Szpachla z włóknem szklanym wzmacnia powierzchnię po naprawie blacharskiej, odbudowuje jej sprężystość i doskonale wypełnia większe nierówności. Zoptymalizowana lepkość pozwala na wyłożenie szpachlówki zarówno w cienkich, jak i w grubszych warstwach ze zredukowanym ryzykiem występowania dziur i porów.

Krótki czas schnięcia oraz  podatność na szlif gwarantują wysoki komfort pracy. Zalecana grubość wypełnienia na warstwę wynosi 3-4 mm, a rekomendowana gradacja do szlifu od P150 do P240 (przy bardzo dużych powierzchniach przy wstępnym szlifowaniu można użyć gradację P120).

Dodatkową zaletą tej szpachli jest to, że podczas przejść między gradacjami papieru ściernego nie jest wymagane zastosowanie pudru kontrolnego. Biały pył szlifierski, powstający podczas obróbki na ciemnoniebieskim podłożu, w bardzo prosty sposób pokazuje nam jakość wykonanego szlifu.

gcszpachla-multifunkcyjnaNiebieska szpachla multifunkcyjna – skróć czas i obniż koszt naprawy

Ta drobnoziarnista szpachlówka wypełniająco-wykończeniowa charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży stalowych, ocynkowanych, aluminiowych oraz laminatów poliestrowo-szklanych. Zadaniem szpachli multifunkcyjnej jest wypełnienie wszelkich nierówności z zachowaniem gładkiej i wolnej od dziurek czy porów powierzchni. Zalecana grubość wypełnienia a warstwę wynosi 3-5 mm, a poprawna aplikacja sprawia, że nie trzeba używać szpachli wykończeniowej. Takie rozwiązanie pozwala na skrócenie czasu i obniżenie kosztów naprawy.

gcszpachla-wykonczeniowaNiebieska szpachla wykończeniowa – uzyskaj perfekcyjnie gładką powierzchnię.  

Drobnoziarnista szpachlówka wykończeniowa przeznaczona do wypełnienia drobnych nierówności, nadająca bardzo gładką i spójną powierzchnię bez dziurek i porów. Szpachla jest bardzo miękka i „gładka” w aplikacji, przez lakierników bywa nazywana „masełkiem”. Wyróżnia się wysoką łatwością modelowania, pozwalając uzyskać perfekcyjnie gładką powierzchnię.

 

 

Niebieskie szpachle łączą w sobie wiele różnych właściwości, odznaczają się doskonałym efektem końcowym. Stosując prosty, ale składający się ze specjalistycznych produktów system naprawy szpachlowej z linii Goldcar+, oszczędzamy czas i materiały, a otrzymujemy komfort pracy i najwyższą jakość wykonanej naprawy.

W celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług asortyment linii Goldcar+ objęty został programem wsparcia i doradztwa techniczno-szkoleniowego w zakresie aplikacji i zastosowania produktów.

Produkty Goldcar+ są dostę pne w sieci handlowej Grupy CSV – Multimieszalnia