uno hd rm paint grupa csv

UNO HD CP PLUS – Prostsze stosowanie, ta sama najwyższa jakość .

Linia kolorystyczna R-M UNO HD CP dla kolorów typu solid to od dziś  UNO HD CP PLUS. Co dla użytkowników oznacza przyrostek „PLUS”? Jest to korzyść płynąca z jeszcze prostszego procesu stosowania oraz z polepszonych właściwości produktu.

Wszystko staje się jeszcze prostsze: Nowa żywica SC08 zastąpi dotychczas stosowaną kombinację żywic SC07 i SC17. Nowa linia lakierów nawierzchniowych R-M – UNO HD CP PLUS, tak samo jak nowa gama lakierów bezbarwnych R-M, posiada proste proporcje mieszania 300:100:100. Dodatkowo linia ta jest zgodna z wymaganiami dotyczącymi LZO. Pigmenty łączymy z tymi samymi utwardzaczami (H2500, H2550) oraz rozcieńczalnikami (R2100, R2200, R2300), które stosowane są w lakierach bezbarwnych R-M nowej generacji. Dzięki temu oszczędzamy czas i optymalizujemy organizację pracy w warsztacie.

Grupa Klientów R-M miała okazję wypróbować nową żywicę SC08. Podczas testów klienci porównywali nowy produkt ze sprawdzonym poprzednikiem. Wyniki testów porównawczych jednoznacznie wskazały na SC08. Nowo opracowane proporcje mieszania SC08 gwarantują nie tylko uproszczenie procesu przygotowania, to szereg korzyści dla użytkownika.

RM Żywica SC08

RM Żywica SC08

Idealna powłoka, wyższy połysk!

Dzięki SC08 osiągniemy idealne wykończenie naprawianej powłoki lakierowej. W porównaniu do poprzedniej wersji (przy użyciu SC07 i SC17), z SC08 rezultaty są jeszcze lepsze.  Stosując żywicę SC08 powłoka lakierowa jest bardziej twarda, gładka i osiąga znaczenie  wyższy połysk. SC08 korzystnie wpływa również na właściwości aplikacyjne lakieru nawierzchniowego, zwłaszcza w odniesieniu do absorpcji zbyt grubo nałożonej warstwy koloru. Wydajność lakieru nawierzchniowego została zwiększona poprzez modyfikacje w zakresie: schnięcia, rozlewność i połysku.

Formuły kolorystyczne zawierające żywicę SC08 będą dostępne w programach kolorystycznych R-M, jako linia UNO HD CP PLUS. Formuły kolorystyczne zawierające SC07 i SC17 nadal będą dostępne w programach kolorystycznych.

R-M – to marka premium obejmująca produkty do renowacji lakieru samochodowego, będąca częścią wiodącej firmy chemicznej na świecie – BASF. Koncern BASF koncentruje się na ekologicznie-wydajnych, wodorozcieńczalnych bazach pigmentowych o wysokiej zawartości części stałych. System wodorozcieńczalny spełnia wymagania prawne dotyczące zawartości LZO na całym świecie. W odniesieniu do wyglądu i odporności, produkty wodorozcieńczalne spełniają te same normy jakości co farby rozpuszczalnikowe. W tej dziedzinie firma oferuje szeroką gamę usług wspierających swoich klientów. Marka R-M jest zatwierdzona przez większość wiodących producentów samochodów do renowacji pojazdów .

Grupa CSV jest wyłącznym dystrybutorem produktów R-M w Polsce.