Łączy nas branża motoryzacyjna i pasja do motocykli

Już w czerwcu odbędzie się 12. edycja kultowego Motozlotu Grupy CSV! Razem pokonamy ponad 200km malowniczych kaszubskich tras oraz zagłębimy się w muzyce legendarnego zespołu Led Zeppelin.

Łączy nas branża motoryzacyjna i pasja do motocykli
Motozlot Grupy CSV

Jak narodziła się idea?

Od ponad 30 lat kładziemy duży nacisk na budowanie dobrych relacji z klientami. Jesteśmy przekonani, że wartość naszych partnerstw opiera się przede wszystkim na pełnym profesjonalizmie w sferze biznesu. Niemniej jednak, zdajemy sobie sprawę z faktu, że praca z ludźmi, których dobrze znamy i lubimy, jest znacznie łatwiejsza i bardziej efektywna.

Łącząc pasję do motocykli z relacjami biznesowymi, udało nam się stworzyć kultowe już wydarzenie dla branży lakierniczej.  Impreza, którą organizujemy od 2010 roku, na stałe wpisała się w nasz kalendarz i z każdą edycją przyciąga większe rzesze pasjonatów dwóch kółek. 

W tym roku, oprócz osób stale współpracujących z Grupą CSV, zapraszamy wszystkich, którzy razem z nami dzielą pasję do motocykli i zawodowo związani są z branżą motoryzacyjną. 

Dołącz do nas
12. Edycja Motozlotu Grupy CSV

Dołącz do nas

  • Kiedy? 21- 23 czerwca 2023
  • Gdzie? Zajazd Fojutowo (Bory Tucholskie)

Co przygotowaliśmy w tym roku?

  • Przejazd Motocyklowy

Organizujemy wspólny przejazd ponad 200 kilometrową trasą biegnącą przez malownicze tereny Borów Tucholskich, Wdzydzkiego Parku Narodowego z przerwą w urokliwym Szymbarku. 

  • Koncert Zeppelians Tribute Band

Przeboje legendarnego zespołu Led Zeppelin takie jak "Stairway to Heaven", "Whole Lotta Love", "Kashmir" i wiele innych w wykonaniu utalentowanych muzyków z grupy Zeppelians. 

  • Nie jeździsz motocyklem?

Dla wszystkich, którzy lubią klimat zlotów motocyklowych, ale nie chcą uczestniczyć w wyprawie przygotowaliśmy spływ kajakowy rzeką Brdą. 

Zapraszamy do kontaktu
Chcesz wziąć udział w XII Motozlocie Grupy CSV?

Zapraszamy do kontaktu

  • Zadzwoń +48 608 308 190
  • Lub  wypełnij formularz kontaktowy na dole stronyJesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.