Znajdź to czego szukasz
Usługi dla branży lakiernictwa meblowego

Usługi dla branży lakiernictwa meblowego

Profesjonalne doradztwo dla branży obróbki drewna, zwiększające zysk i efektywność pracy lakierni

Kluczem naszych działań w ramach usług dla lakierni meblowych jest zapewnienie najwyższej efektywności jej pracy przy zachowaniu najlepszej jakości powłoki lakierowej. W tym celu stosujemy sprawdzone technologie i materiały światowych producentów oraz jesteśmy w stanie zapewnić szybką i skuteczną realizację nawet najtrudniejszego zadania.

Ryszard Dżugaj
Ryszard Dżugaj
Dyrektor ds. Rozwoju
Usługi

Zwiększamy zyski lakierni

Od wielu lat nie tylko dostarczamy naszym klientom kompletne systemy i materiały lakiernicze, ale również szereg komplementarnych usług, które uzupełniają ofertę. Dysponujemy gruntowną wiedzą i doświadczeniem, którym chętnie się dzielimy. Efektem naszych działań jest satysfakcja klientów zarówno w sferze technologicznej, ale i finansowej. Naszym partnerom gwarantujemy poprawę kwalifikacji pracowników dzięki naszym autorskim programom szkoleniowym, które ukończyło już ponad 200 lakierników.

Dokładna analiza organizacji pracy lakierni meblowej
oraz wdrożenie odpowiednich rozwiązań
pozwoliło wielu naszym klientom zwiększyć zyski.

Poznaj proces, dzięki któremu Twoja firma wejdzie na wyższy poziom!

01. Audyt

Audyt pracy lakierni meblowej pozwala skutecznie określić obszary, w których można poprawić jej wskaźniki jej efektywności. Analiza stosowanych technologii, kontrola jakości i efektywności wykorzystywanych materiałów i narzędzi lakierniczych oraz organizacji pracy lakierni identyfikuje ograniczenia i pomaga oszacować potencjał zmian.

02. Plan działań

W szczegółowym planie przedstawiamy dobrane rozwiązania, które pozwolą osiągnąć oczekiwany efekt. Rekomendujemy wybór odpowiednich technologii lakierniczych oraz sposób ich zastosowania, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby klienta.

03. Próby technologiczne i wdrożenie

Wykonanie prób technologicznych ma na celu identyfikację wszelkich potencjalnych problemów związanych z nową technologią, zanim zostanie ona wdrożona na większą skalę. Ten rodzaj testów jest niezbędny, aby uniknąć zakłóceń lub negatywnych skutków, które mogą wystąpić w wyniku zastosowania nowej technologii. Etap wdrożenia obejmuje min. modyfikację aktualnych procesów lakierowania, implementacje pełnych lub częściowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych.

04. Monitorowanie efektów

Monitoring efektów to proces, który pozwala organizacjom nam na śledzenie postępów w realizacji celów oraz identyfikowanie obszarów, w których można wprowadzić ulepszenia. Na tym etapie oferujemy również bieżące korygowanie technologii, procesów produkcyjnych, wsparcie techniczne czy szkoleniowe.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania,
które przynoszą wymierne korzyści

Efektywność Ekonomiczna Lakierni Meblowej

Efektywność Ekonomiczna Lakierni Meblowej

Pakiet profesjonalnych usług doradczych dla małych, średnich i dużych producentów mebli z drewna i MDF.

Dowiedz się więcej
Szkolenia

Centrum szkoleniowe ICRC

International College of Refinish Competency to jedno z wiodących centrów szkoleń i prezentacji dla branży lakierniczej w Europie.

Dysponujemy ponad 2000 m2 nowoczesnej infrastuktury lakierniczej, pozwalającej na przeprowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych oraz treningów lakiernictwa, prezentacji produktów i usług, konferencji i eventów.

Sprawdź szkolenia
Szkolenia
Co o nas mówią?
Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza

Oto, co mają o nas do powiedzenia nasi klienci:

'user', 'job', 'content',

Z Grupą CSV współpracujemy od kilkunastu lat. Przekonali nas do siebie indywidualnym podejściem do klienta i szybkim wsparciem w razie potrzeby. Do tego dla firmy ważne są również relacje z partnerami handlowymi. Materiały bardzo dobrej jakości i zawsze dostępne od ręki. Taka znajomość na lata. Polecamy.

Maciej Wiśniewski Meble Wiśniewski
'user', 'job', 'content',

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się produkcją klasycznych bloków żeglarskich. Nasz produkty użytkowane są w olinowaniu żaglowców.  W 2021 roku zdecydowaliśmy się na dywersyfikację działalności, rozszerzając ją o usługi frezowania CNC oraz lakierowanie frontów MDF. W tym okresie rozpoczęła się nasza współpraca z firmą CSV, która w pełni wyposażyła nas w produkty niezbędne do obróbki i lakierowania frontów MDF. Co najważniejsze w tamtym okresie nie posiadaliśmy wystarczającej wiedzy na temat technologii lakierowania MDF i dzięki pracownikom firmy CSV otrzymaliśmy niezbędne szkolenia oraz opiekę ekspercką. Największą zaletą współpracy z firmą CSV jest bardzo duży asortyment produktowy, szybkość dostaw, oraz pomoc technologów w doborze produktów.

Marcin Neumann Metalmor
1 2
Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.