Znajdź to czego szukasz
Usługi dla branży lakiernictwa samochodowego

Usługi dla branży lakiernictwa samochodowego

Specjalizujemy się w optymalizacji procesów lakierniczych

Rynek napraw blacharsko-lakierniczych od jakiegoś czasu pokazuje swoją wielowymiarowość. Mówiąc dziś o tym biznesie dopiero na końcu myślimy o samym produkcie, który niezaprzeczalnie jest jego podstawą. Jednak nie w samym produkcie kryją się niuanse efektywności, opłacalności i wydajności. Jak w każdym biznesie fundamentem jest człowiek i jego kompetencje. Na tym aspekcie skupiamy swoje działania w ramach usług.

Usługi

Zwiększamy zyski lakierni

Oferujemy szereg aktywnych rozwiązań, które wpływają na poprawę efektywności i rentowności działów blacharsko-lakierniczych, a tym samym na zwiększenie przychodów całej firmy. Zapewniamy optymalne wykorzystanie najnowszych technologii lakierniczych i zachowanie najwyższej jakości na wszystkich etapach napraw lakierniczych.

Przeprowadziliśmy ponad 100 audytów serwisów blacharsko-lakierniczych. Efektem wdrożonych rozwiązań jest zwiększenie ich efektywności średnio o 15%.

Poznaj proces, dzięki któremu Twoja firma wejdzie na wyższy poziom.

01. Audyt

Celem audytu jest zidentyfikowanie możliwości zwiększenia wydajności i efektywności warsztatu, a także zwiększenie jakości świadczonych usług. Obejmuje badanie przepływów i organizacji pracy, a także kontroli jakości i efektywności wykorzystywanych materiałów i narzędzi. Identyfikuje problemy i ograniczenia, pozwala na oszacowanie potencjału do zmian.

02. Plan działania

Zawiera cele szczegółowe w zakresie poprawy sprawności, skuteczności i ekonomiczności warsztatu. Rekomenduje wybór i zastosowanie konkretnych rozwiązań, które pozwolą osiągnąć założone cele, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta.

03. Wdrożenie

Wprowadzanie do organizacji warsztatu elementów założonego harmonogramu. Niezbędne korekty technologii lakierniczych, procesów produkcyjnych i zarządczych, przyporządkowanie kosztów do procesów, modyfikacja stopnia wykorzystania.

04. Monitorowanie efektów

Regularna ocena postępów realizacji i zgodności z założeniami. Uwzględnienie zmian i wyzwań które pojawią się podczas realizacji wdrożenia. Analiza wskaźników KPI.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania,
które przynoszą wymierne korzyści

Organizacja Przestrzeni Technologicznej

Organizacja Przestrzeni Technologicznej

Organizacja przestrzeni technologicznej: program optymalizujący przestrzeń i ciągi technologiczne warsztatu, automatyzujący ustawienie narzędzi, urządzeń oraz stanowisk roboczych w lakierni z wizualizacjami 3D.

Dowiedz się więcej
Ocena Techniczna Powłoki Lakierowej

Ocena Techniczna Powłoki Lakierowej

Usługa dedykowana serwisom i warsztatom lakierniczym, która polega na specjalistycznej analizie i ocenie rzeczywistego stanu powłoki lakierowej pojazdu.

Dowiedz się więcej
BP Flow

BP Flow

System zarządzania monitorujący wszystkie etapy likwidacji szkody. Umożliwia planowanie i rejestrację czasu pracy, integruje się z programami kolorystycznymi i kosztorysowymi (Audatex, Eurotax, DAT).

Dowiedz się więcej
Szkolenia

Centrum szkoleniowe ICRC

International College of Refinish Competency to jedno z wiodących centrów szkoleń i prezentacji dla branży lakierniczej w Europie.

Dysponujemy ponad 2000 m2 nowoczesnej infrastuktury lakierniczej, pozwalającej na przeprowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych oraz treningów lakiernictwa, prezentacji produktów i usług, konferencji i eventów.

Sprawdź szkolenia
Szkolenia
Co o nas mówią?
Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza

Oto, co mają o nas do powiedzenia nasi klienci:

'user', 'job', 'content',

Z Grupą CSV współpracujemy od ponad 20 lat, co stanowi najlepszy dowód tego,  jak relacja biznesowa może się układać. Partnerstwo, wsparcie na każdym poziomie działalności od produktu i technologii, po obszary znacznie wykraczające poza blacharnie i lakiernie, to dla nas najlepsze rozwiązanie na nasze potrzeby. Elastyczność, indywidualne i świadome podejście do współpracy, oparte na prawdziwych relacjach - z takim Partnerem znacznie prościej osiąga się kolejne sukcesy, ale i przechodzi przez pojawiające się kryzysy. Grupę CSV oceniam, jako solidnego Partnera na każde czasy!

Aleksander Brzeziński Grupa JD Kulej
Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.