Znajdź to czego szukasz
XII Motozlot Grupy CSV, czyli Święto Motocyklistów i Dobrych Relacji - relacja z wydarzenia

XII Motozlot Grupy CSV, czyli Święto Motocyklistów i Dobrych Relacji - relacja z wydarzenia

Paweł Staroń
26 lipca 2023

Motozlot Grupy CSV to coroczne wydarzenie, które od 2010 roku gromadzi entuzjastów motocykli z całej Polski. To nie tylko okazja do wspólnej jazdy na dwóch kółkach, ale także doskonałe okoliczności do budowania relacji i przyjaźni wśród klientów, przedstawicieli dealerstw i serwisów oraz partnerów strategicznych Grupy CSV.

Tegoroczna dwunasta edycja odbyła się w dniach 21-23 czerwca w malowniczej scenerii Borów Tucholskich, w uroczym Zajeździe Fojutowo. Impreza przyciągnęła ponad 100 uczestników, którzy razem spędzili niezapomniane chwile.

Inauguracja wydarzenia upłynęła pod znakiem prezentacji firm, które od dłuższego czasu są dla nas ważnymi partnerami biznesowymi i współorganizatorami tegorocznej edycji Motozlotu. W uznaniu za ich zaangażowanie, przedstawiciele BASF Polska, BESA, CARSYSTEM, sia Abrasives Polska, Chemical Alliance Polska oraz AIRPRESS Polska otrzymali od nas specjalne wyróżnienia. Była to także doskonała okazja dla uczestników do zapoznania się z najnowszymi trendami i nowościami z branży automotive. Po oficjalnej prezentacji rozpoczęła się mniej formalna część imprezy, która trwała do białego rana. Wieczór sprzyjał rozmowom, wymianie doświadczeń oraz omawianiu różnorodnych tematów, które pozostały jeszcze do nadrobienia.

Kulminacyjnym punktem każdej edycji jest przejazd kolumną motocykli po specjalnie wyznaczonej trasie, podobnie było w tym roku. Ponad 200 km trasa wiodła przez malownicze tereny Borów Tucholskich i Wdzydzkiego Parku Narodowego, uczestnicy mieli okazję zwiedzić piękny skansen w Szymbarku. Wspaniała pogoda i wyjątkowe otoczenie przyrody sprawiły, że przejażdżka dostarczyła uczestnikom ogromnej frajdy.

Turystyczne, sportowe, cruisery, choppery, klasyczne – prawie 50 wyjątkowych maszyn wzięło udział w tegorocznym Motozlocie.

Zobacz pełną fotorelację z wydarzenia. 

Motocykle są oczywiście motywem przewodnim wydarzenia, ale dużą część uczestników stanowią zawsze osoby związane z branżą automotive, które z różnych względów nie jeżdżą na dwóch kółkach. Oczywiście zadbaliśmy również o atrakcje dla nich. Zaplanowaliśmy wspólny spływ kajakowy malowniczą rzeką Brdą, która uchodzi za jedną z najciekawszych w północnej Polsce.

Wieczorne godziny drugiego dnia rozpoczęliśmy od przyznania odznak członkom Motoklubu CSV, czyli nieformalnej grupy osób, które uczestniczą w naszych Motozlotach już od kilku lat. To pokazuje, że Motozlot to nie tylko jednorazowa impreza, ale wydarzenie, które buduje trwałe relacje i przyjaźnie.

Następnie przeszliśmy do części rozrywkowej - któż z nas nie kojarzy przebojów zespołu Led Zeppelin? Przy zachodzącym słońcu, swoje show rozpoczęła polska grupa Zeppelinians Tribute Band, która przez 2 godziny zaprezentowała nam swój repertuar składający się z coverów legendarnych utworów Led Zeppelin. Energia płynąca z utworów oraz od członków zespołu wzbudziła entuzjazm i porwała tłum do tańca.

Zobacz wideo relację z tego wydarzenia.


Motozlot Grupy CSV to doskonały dowód na to, że biznes może i powinien łączyć się z przyjemnością oraz budowaniem relacji opartych na sympatii i życzliwości. Nic więc dziwnego, że uczestnicy z niecierpliwością czekają na kolejne edycje Motozlotu, które z pewnością dostarczą im wielu niezapomnianych wspomnień. My już powoli zaczynamy planować przyszłoroczną edycję.

Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.