Znajdź to czego szukasz
Lakiernictwo przemysłowe

Lakiernictwo przemysłowe

Od ponad 15 lat wspieramy firmy produkcyjne oraz renowacyjne na każdym etapie procesu lakierniczego

Od 2005 roku działamy na rynku farb przemysłowych dostarczając naszym klientom profesjonalne rozwiązania i technologie. Współpracujemy z ponad 3 000 tysiącami firm w całej Polsce, które zaopatrujemy rocznie w ponad 600 000 litrów produktów lakierniczych o wysokich parametrach jakościowych.

Wojciech Jarząbek
Wojciech Jarząbek
Wiceprezes Zarządu Grupy CSV
Produkty

Doradztwo technologiczne, produktowe i ekonomiczne

Specjalizujemy się w doborze przemysłowych technologii lakierniczych i zabezpieczeń antykorozyjnych dla szerokiej gamy odbiorców.

Pojazdy użytkowe
Pojazdy użytkowe
Naczepy
Naczepy
Cysterny
Cysterny
Maszyny budowalne
Maszyny budowalne
Maszyny rolnicze
Maszyny rolnicze
Dźwigi
Dźwigi
Kontenery
Kontenery
Konstrukcje stalowe
Konstrukcje stalowe
Produkty

Systemy lakiernicze najwyższej światowej jakości

W naszym portfolio znajdziecie Państwo trzy sprawdzone systemy lakiernicze: Besa, Protector i Sigma. Każdy z nich dostosowany jest do różnych potrzeb użytkowników.

Wśród produktów dla branży lakiernictwa przemysłowego oferujemy produkty jednoskładnikowe (alkidowe, poliwinylowe), produkty dwuskładnikowe (epoksydowe, akryle poliuretanowe, polimoczniki), grunty 1k i 2k, podkłady wypełniające, lakiery bazowe (kolor), lakiery nawierzchniowe 1k i 2k (poliuretanowe i akrylowe), lakiery bezbarwne (akrylowe), farby pęczniejące (ognioochronne).

Produkty
Besa
Besa

Do dekoracyjnych wymalowań o najwyższych wymaganiach estetycznych, w kategoriach korozyjności od C2 do C5.

Protector
Protector

Do przemysłowych wymalowań zabezpieczających powierzchnie antykorozyjnie, w kategoriach od C2 do C5.

Sigma
Sigma

Do ciężkiego przemysłu konstrukcyjnego i morskiego, w najbardziej wymagających kategoriach C5, CX, do zanurzenia w wodzie i instalacji w glebie.

Usługi

Zwiększamy zyski lakierni

Od lat dostarczamy naszym klientom nie tylko kompletne linie i materiały lakiernicze, ale również szereg komplementarnych usług. Dzięki temu możemy zapewnić równowagę między inwestycją w system lakierniczy i inwestycją w infrastrukturę technologiczną. Nasi klienci korzystają z tego, aby zapewnić swoim klientom stałą, najwyższą jakość, a sobie – satysfakcjonujący ekonomiczne zwrot z inwestycji.

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie się dzielimy. Efektem naszych działań jest satysfakcja klientów zarówno w sferze technicznej, ale również finansowej. Naszym partnerom gwarantujemy podniesienie standardu obsługi klientów oraz poprawę kwalifikacji pracowników, co pozytywnie wpłynie na jej zyski.

Wykonaliśmy ponad 85 audytów lakierni przemysłowych,
65 prób technologicznych i 33 wdrożenia produkcyjne
u naszych klientów.

Poznaj proces, dzięki któremu Twoja firma wejdzie na wyższy poziom!

01. Audyt

Celem audytu jest zidentyfikowanie możliwości zwiększenia wydajności i efektywności lakierni przemysłowej, a także poprawa jakości świadczonych przez nią usług. Obejmuje ocenę zastosowanej technologii, badanie organizacji pracy, a także kontroli jakości i efektywności wykorzystywanych materiałów i narzędzi. Identyfikuje problemy i ograniczenia, pozwala na oszacowanie potencjału do zmian.

02. Plan działania

Zadaniem planu jest ułożenie szczegółowych celów w zakresie poprawy sprawności, skuteczności i ekonomiczności lakierni przemysłowej. Na tym etapie rekomendujemy wybór i zastosowanie konkretnych technologii lakierniczych oraz rozwiązań, które pozwolą zrealizować założone cele. Ten etap zawiera również doradztwo techniczne i obejmuje harmonogram działań.

03. Próby technologiczne i wdrożenie

Nasza firma odpowiedzialna jest za dokonanie precyzyjnych prób technologicznych, które pozwolą wybrać optymalne rozwiązanie. Przeanalizujemy obecnie istniejące procesy lakiernicze i naniesiemy modyfikacje, aby podnieść efektywność ekonomiczną firmy i jej konkurencyjność na rynku.

04. Monitorowanie efektów

Regularne monitorowanie jest kluczem do pomyślnej realizacji projektu. Obejmuje to ocenę postępów celem ustalenia jak blisko realizacji celów jesteśmy, a także identyfikację wszelkich zmian lub nowych wyzwań, które pojawiają się w trakcie projektu. Przeprowadzamy również analizy KPI, dostosowujemy technologie malarskie, procesy produkcyjne i strategie zarządzania, modyfikujemy poziomy efektywności wykorzystania infrastruktury oraz zapewniamy bieżące wsparcie techniczne.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania,
które przynoszą wymierne korzyści

Efektywność Ekonomiczna Lakierni Przemysłowej

Efektywność Ekonomiczna Lakierni Przemysłowej

Efektywność Ekonomiczna Lakierni Przemysłowej to pakiet działań wspierających przemysłowe zakłady produkcyjne i renowacyjne.

Dowiedz się więcej
Szkolenia

Centrum szkoleniowe ICRC

International College of Refinish Competency to jedno z wiodących centrów szkoleń i prezentacji dla branży lakierniczej w Europie.

Dysponujemy ponad 2000 m2 nowoczesnej infrastuktury lakierniczej, pozwalającej na przeprowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych oraz treningów lakiernictwa, prezentacji produktów i usług, konferencji i eventów.

Sprawdź szkolenia
Szkolenia
Co o nas mówią?
Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza

Oto, co mają o nas do powiedzenia nasi klienci:

'user', 'job', 'content',

Z Grupą CSV współpracujemy od kilkunastu lat. Przekonali nas do siebie indywidualnym podejściem do klienta i szybkim wsparciem w razie potrzeby. Do tego dla firmy ważne są również relacje z partnerami handlowymi. Materiały bardzo dobrej jakości i zawsze dostępne od ręki. Taka znajomość na lata. Polecamy.

Maciej Wiśniewski Meble Wiśniewski
Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.