Znajdź to czego szukasz
Lakiernictwo meblowe

Lakiernictwo meblowe

Profesjonalne produkty i szkolenia dla lakierni meblowych, producentów mebli oraz studiów meblowych

Dział Lakiernictwa Meblowego jest najmłodszy w rodzinie CSV – działamy od 2016 roku. Dzięki dobrze skonstruowanej ofercie i bardzo dużemu doświadczeniu całej firmy, obsługujemy już ponad 100 lakierni meblowych w całym kraju. W ostatnim czasie zainstalowaliśmy u klientów ponad 30 mieszalników farb do drewna i MDF, a nasze autorskie programy szkoleniowe z zakresu lakiernictwa meblowego ukończyło już 200 uczestników.

Ryszard Dżugaj
Ryszard Dżugaj
Dyrektor ds. Rozwoju
Najlepsze dla najlepszych

Produkty

Meble i parkiety nie tylko muszą być odporne na zarysowania, ścieranie i przebarwienia, ale przede wszystkim mają zapewniać wysokie wrażenia estetyczne. Któż może się na tym znać lepiej niż firma z kraju słynącego z wzornictwa?

Dlatego od wielu lat naszym partnerem w zakresie lakierniczych technologii meblowych jest uznana na całym świecie włoska firma Sirca, producent szerokiej gamy lakierów dla branży meblarskiej.

Poznaj naszą ofertę
Produkty
Perfekcyjnie dobrany kolor

W naszej ofercie posiadamy kompletną gamę produktów rozcieńczalnikowych, wodnych oraz UV, niezbędnych do lakierowania i zabezpieczenia wyrobów z drewna i MDF, od zastosowań rzemieślniczych aż po przemysłowe:

  • lakiery poliuretanowe, akrylowe, poliestrowe i wodne
  • szeroka kolorystyka RAL, NCS, Color Sirca – połysk i mat
  • podkłady i izolatory
  • materiały ścierne
  • bejce i oleje

Producty Sirca
Usługi

Zwiększamy zyski lakierni

Tworząc meble, nie można pozwolić sobie na poprawki lakiernicze. Nasza znajomość procesów pozwala na optymalne wykorzystanie technologii lakierniczych i zachowanie najwyższej jakości, która przekłada się na wiele lat eksploatacji.

Dokładna analiza organizacji pracy lakierni meblowej
oraz wdrożenie odpowiednich rozwiązań
pozwoliło wielu naszym klientom zwiększyć zyski.

Poznaj proces, dzięki któremu Twoja firma wejdzie na wyższy poziom!

01. Audyt

Audyt pracy lakierni meblowej pozwala skutecznie określić obszary, w których można poprawić jej wskaźniki jej efektywności. Analiza stosowanych technologii, kontrola jakości i efektywności wykorzystywanych materiałów i narzędzi lakierniczych oraz organizacji pracy lakierni identyfikuje ograniczenia i pomaga oszacować potencjał zmian.

02. Plan działań

W szczegółowym planie przedstawiamy dobrane rozwiązania, które pozwolą osiągnąć oczekiwany efekt. Rekomendujemy wybór odpowiednich technologii lakierniczych oraz sposób ich zastosowania, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby klienta.

03. Próby technologiczne i wdrożenie

Wykonanie prób technologicznych ma na celu identyfikację wszelkich potencjalnych problemów związanych z nową technologią, zanim zostanie ona wdrożona na większą skalę. Ten rodzaj testów jest niezbędny, aby uniknąć zakłóceń lub negatywnych skutków, które mogą wystąpić w wyniku zastosowania nowej technologii. Etap wdrożenia obejmuje min. modyfikację aktualnych procesów lakierowania, implementacje pełnych lub częściowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych.

04. Monitorowanie efektów

Monitoring efektów to proces, który pozwala organizacjom nam na śledzenie postępów w realizacji celów oraz identyfikowanie obszarów, w których można wprowadzić ulepszenia. Na tym etapie oferujemy również bieżące korygowanie technologii, procesów produkcyjnych, wsparcie techniczne czy szkoleniowe.

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania,
które przynoszą wymierne korzyści

Efektywność Ekonomiczna Lakierni Meblowej

Efektywność Ekonomiczna Lakierni Meblowej

Pakiet profesjonalnych usług doradczych dla małych, średnich i dużych producentów mebli z drewna i MDF.

Dowiedz się więcej
Szkolenia

Centrum szkoleniowe ICRC

International College of Refinish Competency to jedno z wiodących centrów szkoleń i prezentacji dla branży lakierniczej w Europie.

Dysponujemy ponad 2000 m2 nowoczesnej infrastuktury lakierniczej, pozwalającej na przeprowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych oraz treningów lakiernictwa, prezentacji produktów i usług, konferencji i eventów.

Sprawdź szkolenia
Szkolenia
Co o nas mówią?
Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza

Oto, co mają o nas do powiedzenia nasi klienci:

'user', 'job', 'content',

Z Grupą CSV współpracujemy od kilkunastu lat. Przekonali nas do siebie indywidualnym podejściem do klienta i szybkim wsparciem w razie potrzeby. Do tego dla firmy ważne są również relacje z partnerami handlowymi. Materiały bardzo dobrej jakości i zawsze dostępne od ręki. Taka znajomość na lata. Polecamy.

Maciej Wiśniewski Meble Wiśniewski
'user', 'job', 'content',

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się produkcją klasycznych bloków żeglarskich. Nasz produkty użytkowane są w olinowaniu żaglowców.  W 2021 roku zdecydowaliśmy się na dywersyfikację działalności, rozszerzając ją o usługi frezowania CNC oraz lakierowanie frontów MDF. W tym okresie rozpoczęła się nasza współpraca z firmą CSV, która w pełni wyposażyła nas w produkty niezbędne do obróbki i lakierowania frontów MDF. Co najważniejsze w tamtym okresie nie posiadaliśmy wystarczającej wiedzy na temat technologii lakierowania MDF i dzięki pracownikom firmy CSV otrzymaliśmy niezbędne szkolenia oraz opiekę ekspercką. Największą zaletą współpracy z firmą CSV jest bardzo duży asortyment produktowy, szybkość dostaw, oraz pomoc technologów w doborze produktów.

Marcin Neumann Metalmor
1 2
Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.