Znajdź to czego szukasz
Razem z KUHO Cars odnawiamy Ostremu powłokę legendarnego Hammera

Razem z KUHO Cars odnawiamy Ostremu powłokę legendarnego Hammera

Paweł Staroń
30 października 2023

Zapnijcie pasy i przygotujcie się na prawdziwą dawkę motoryzacyjnej pasji! Aleksander Ostrowski w swojej serii "Autoportret Ostrego" odnalazł i odnowił prawdziwą perełkę - klasycznego Hummera H2. Ale to nie koniec tej niezwykłej historii. Po gruntownym remoncie mechanicznym i odświeżeniu wnętrza, przyszedł czas na odnowienie powłoki lakierowej. I tutaj w akcję wkracza nie kto inny, jak KUHO Cars.

KUHO Cars, to specjaliści w dziedzinie lakierowania, którym nie straszne żadne wyzwania. Są również naszymi partnerami biznesowymi, dlatego postanowiliśmy wesprzeć Ich w tym niesamowitym projekcie. Dostarczając najlepsze produkty lakiernicze oraz nasze doradztwo w kwestiach doboru technologii naprawy.

Najnowszy odcinek Oczami Ostrego  to prawdziwy przegląd kulis tego projektu! W roli głównej nasi eksperci, Norbert Zarębski i Piotr Kochański, którzy odwiedzili warsztat, żeby porozmawiać o wszystkim, co działo się podczas odnawiania tego kultowego samochodu oraz o tym jak wygląda nasza współpraca z KUHO Cars.

To nie tylko historia o samochodzie, to historia o pasji, zaangażowaniu i dążeniu do doskonałości. To także dowód na to, że warto inwestować w profesjonalne wsparcie i najlepsze produkty, by osiągnąć najlepsze efekty! 
Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.