Znajdź to czego szukasz
Podnosimy swoje kwalifikacje - jesienny cykl szkoleń wewnętrznych

Podnosimy swoje kwalifikacje - jesienny cykl szkoleń wewnętrznych


31 października 2023

Jesienna pora to czas, w którym Grupa CSV kontynuuje swoje zaangażowanie w podnoszenie wiedzy i kwalifikacji zarówno dla naszych klientów, jak i naszych pracowników. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem najnowszymi informacjami dotyczącymi naszego cyklu szkoleń, który ma na celu nieustanny rozwój i doskonalenie naszych umiejętności.

Pierwsza część naszego cyklu szkoleń dla przedstawicieli naszych sklepów lakierniczych, która odbyła się na przełomie września i października, była poświęcona produktom z linii GOLDCAR i GOLDCAR+. Szkolenie to było prowadzone przez Marka Hejno, starszego technika Grupy CSV, który skoncentrował się zarówno na aspektach teoretycznych, jak i praktycznych. Uczestnicy mieli okazję nie tylko zdobyć wiedzę na temat naszej standardowej oferty, ale także zapoznać się z najnowszymi innowacjami, które wkrótce pojawią się w naszej ofercie.

Kolejną część cyklu szkoleń zainicjował Erlend Dobrowolski z Grupy CSV, który skupił się na tematyce optymalizacji w warsztatach lakierniczych. Następnie, w ramach kolejnego etapu szkolenia, Steven, technik z firmy Carsystem, specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu motoryzacji, przyjechał z Niemiec. Podczas jego szkolenia, uczestnicy mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu szpachlowania, stosowania podkładów, nakładania lakierów nawierzchniowych, korzystania z produktów carbonowych na włókna węglowe, a także pracy z materiałami ściernymi, zabezpieczaniem elementów i systemami polerskimi. To było pełne i intensywne szkolenie, które pozwoliło naszym pracownikom  poszerzać wiedzę na temat nowoczesnych technik pracy.

 


Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.