Znajdź to czego szukasz
XIII MOTO ZLOT 2024 - Fotorelacja

XIII MOTO ZLOT 2024 - Fotorelacja


19 czerwca 2024

XIII Moto Zlot już za nami !

Tegoroczna edycja Moto Zlotu odbyła się w dniach 19-21 czerwca 2024 w przepięknej Ostoi Chobienice. Na XIII Moto Zlocie pojawiło się ponad 100 uczestników !

Zaczęliśmy wydarzenie od ceremonii wyróżnienia sponsorów XIII edycji Moto Zlotu. Podziękowania zaprojektowane przez znakomitego rysownika Pana Henryka Sawkę otrzymali w uznaniu: Chemical Alliance Polska, BASF Polska, Togi, Armal, Samochody.pl, FBD, DAT,  oraz Petra. Następnie odbyła się prezentacja sponsorów, była to także doskonała okazja dla uczestników do zapoznania się z najnowszymi trendami i nowościami z branży motoryzacyjnej. Po oficjalnej prezentacji rozpoczęła się mniej formalna część imprezy, która trwała do późnych godzin wieczornych. Wieczór sprzyjał rozmowom, wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu nowych kontaktów.

Corocznym najbardziej wyczekiwanym momentem Moto Zlotu jest w drugim dniu przejazd kolumną motocykli, po specjalnie wyznaczonej trasie. Tegoroczna trasa prowadziła do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień, gdzie zwiedzaliśmy podziemia. Wracając zatrzymaliśmy się w przepięknym Łagowie, a po drodze odwiedziliśmy firmę MILES! Na uczestników którzy nie wybrali się na Moto Zlot motocyklami czekał autokar, aby również mieli możliwość zwiedzenia MRU.

Po powrocie wycieczki w sali głównej czekała na wszystkich uczestników niespodzianka - koncert zespołu FREE BLUES BAND !!! Muzyka zespołu uświetniła drugi wieczór wydarzenia.

Dopiero zakończyliśmy XIII edycję Moto Zlotu, a już z niecierpliwością czekamy na XIV edycję w 2025 roku.

Moto Zlot jest nie tylko możliwością nawiązania nowych relacji biznesowych, ale także chwilą wytchnienia tworzącą niezapomniane wspomnienia.

ZOBACZ CAŁĄ FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA !!!!!!! -klikając w ten odnośnik-

Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.