Znajdź to czego szukasz
Sklep Lakierniczy Jelenia Góra

Sklep Lakierniczy Jelenia Góra

Al. Wojska Polskiego 57
Jelenia Góra 58-500

csjeleniagora@csv.pl
+48 600 040 113

Poniedziałek: 9:00 - 17:00

Wtorek: 9:00 - 17:00

Środa: 9:00 - 17:00

Czwartek: 9:00 - 17:00

Piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 12:00

Niedziela: Zamknięte

Poniedziałek: 9:00 - 17:00

Wtorek: 9:00 - 17:00

Środa: 9:00 - 17:00

Czwartek: 9:00 - 17:00

Piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 12:00

Niedziela: Zamknięte

Sklep lakierniczy Jelenia Góra. Pełna paleta

Oferujemy pełną paletę produktów lakierniczych dla branży samochodowej, meblowej i przemysłu. Nasza mieszalnia pozwala stworzyć dowolny kolor. Zapraszamy lakierników samochodowych, meblowych, przemysłowych oraz hobbystów. W naszej ofercie znajdują się: chemia i dodatki lakiernicze, materiały ścierne i polerskie, narzędzia lakiernicze, wyposażenie warsztatowe, kosmetyki do karoserii, produkty do autodetalingu, środki do pielęgnacji lakieru i konserwacji samochodów. Oferujemy sprawdzone produkty marek ze światowej czołówki: R-M, Baslac, Duxone, Sirca, BESA, Goldcar, GOLDCAR+, Carsystem, sia Abrasives, 3M, URKI-SYSTEM, SIKA, Teroson, SATA, DeVilbiss, Rupes, Chicago Pneumatic, Rodcraft, Airpress, SOFT99, TENZI i wiele innych.

Mieszalnia lakierów samochodowych. Pełne dopasowanie

W naszej mieszalni w Jeleniej Górze przygotowujemy lakiery i farby w dowolnym kolorze i ilości zgodnie z życzeniem klienta już od 85 zł/litr, do lakiernowania pistoletem. Kolory dobieramy na podstawie kodu producenta samochodu. Jeśli auto ma nietypowy odcień lakieru (custom), zbadamy go spektrometrem, aby w mieszalni przygotować idealnie dopasowaną recepturę. W sklepie działają  mieszalnie lakierów marki R-M, Baslac oraz Duxone. Mieszamy lakiery (akryle, metaliki, perły, xyralic) na samochody osobowe, ciężarówki, autobusy, busy i motocykle. Dobrany kolor możemy napić do pojemnika spray.

Materiały ścierne i pasty polerskie. Pełny profesjonalizm

Posiadamy bogaty wybór materiałów ściernych i polerskich wraz z niezbędnymi akcesoriami, materiały do pracy na sucho i na mokro w tym papiery wodne. 

Materiały lakiernicze i pomocnicze. Wszystko w temacie

Dysponujemy szeroką gamą produktów dla lakiernictwa samochodowego, meblowego i przemysłowego takimi jak szpachle, grunty, podkłady, lakiery bezbarwne, utwardzacze i rozcieńczalniki, odtłuszczacze i inne produkty lakiernicze oraz czyściwa. Oferujemy również pełny zakres akcesoriów do maskowania i zabezpieczenia wnętrza pojazdu na czas naprawy.

Masy uszczelniające, klejące oraz środki do konserwacji. Zadbaliśmy o szczegóły

W naszym sklepie w Jeleniej Górze znajdziesz produkty do konserwacji nadwozia i podwozia: UBS, bitum, KS baranek, ML do profili zamkniętych oraz masy KDM pod pędzel lub uszczelniająco-klejące w kartuszach pod wyciskacz oraz specjalistyczne kleje do szyb, karoserii, montażowe i do tworzyw sztucznych.

Autodetailing i kosmetyki samochodowe. Estetyka

Oferujemy preparaty do pielęgnacji nadwozia: szampony, środki do czyszczenia trudnych zabrudzeń z lakieru (owady, asfalt), „krwawą felgę”, „niewidzialną wycieraczkę”, odświeżacze powietrza, produkty do czyszczenia tapicerki, do odświeżania plastikowych zderzaków i listew, glinki do lakieru, pasty polerskie, woski, „carnauba”, powłoki kwarcowe i ceramiczne.

Lakiery do drewna i MDF, produkty dla lakiernictwa meblowego. Kompletny zestaw

W naszej mieszalni zamówisz dowolny kolor lakieru do drewna lub MDF (kolorystyka m.in.: RAL, NCS i inne). W ofercie posiadamy również podkłady, lakiery akrylowe i poliuretanowe (od pełnego matu do wyokiego połysku), bejce, oleje, wszelkie akcesoria i narzędzia lakiernicze oraz materiały ścierne dla stolarzy oraz lakierników meblowych. Do wykończenia powierzchni lakierowych oferujemy różne systemy polerskie (pasty, mleczka, futra, gąbki, pady, płyny czyszczące).

Mieszalnia farb przemysłowych. Specjalnie dla specjalistów

Zapewniamy specjalistyczne farby i lakiery dla profesjonalistów działających w branżach takich jak: maszyny budowlane, drogowe, maszyny rolnicze, konstrukcje stalowe, pojazdy specjalne, pojazdy szynowe, samochody ciężarowe, przyczepy, naczepy, cysterny, zbiorniki naziemne i podziemne, kontenery, pojemniki, silosy, metalowe palety transportowe i paletokosze, lakierowanie dekoracyjne szkła, korpusy maszyn i urządzeń, kotły c.o., piece przemysłowe, malowanie betonu typu GRC/GFRC, armatura przemysłowa, wózki widłowe, podnośniki, drzwi stalowe i powlekane PVC. 

W mieszalni przygotowujemy farby i lakiery w kolorach wg. katalogów: RAL, NCS, BESA, Color Truck, Pantone, British Standard oraz w oryginalnej kolorystyce większości producentów maszyn, urządzeń, pojazdów użytkowych czy przemysłowych. 

Oferujemy specjalistyczne farby gruntowe i podkładowe o różnym stopniu zabezpieczenia antykorozyjnego oraz dedykowane na różne podłoża, w tym farby DTM (gruntoemalia). Proponujemy dedykowane zestawy produktów, które stosujemy zależnie od typu urządzenia, zakresu renowacji oraz oczekiwanego efektu dekoracyjnego: 

  • system alkidowy 
  • system alkidowo-poliuretanowy 
  • system epoksydowo-poliuretanowy 
  • system jednowarstwowy poliuretanowy 
  • system wodorozcieńczalny mieszany epoksydowo-akrylowy.

Środki ochrony osobistej dla lakiernika. Bezpieczeństwo

Oferujemy produkty niezbędne do bezpiecznego wykonywania prac lakierniczych: kombinezony (jednorazowe, wielorazowe), rękawice, maski (jednorazowe, wielorazowe z filtrami i pochłaniaczami), okulary ochronne, pasty i żele do rąk.


Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.