Znajdź to czego szukasz
Młodzi Adepci Lakiernictwa w Akcji: Szkolenie w Continental Słupsk

Młodzi Adepci Lakiernictwa w Akcji: Szkolenie w Continental Słupsk

Paweł Staroń
25 września 2023

Dzisiaj mieliśmy okazję gościć młodych adeptów lakiernictwa na całodniowym szkoleniu, które odbyło się w Kia Continental Słupsk. To wyjątkowe wydarzenie stanowi owocną współpracę między naszą firmą, marką Kia Continental oraz Zespołem Szkół Mechanicznych i Logistycznych ‘Mechanik’. Wydarzenie to nie tylko kontynuacja naszej inicjatywy, ale także kolejny krok w kształtowaniu przyszłości branży lakierniczej.

Teoria i Praktyka

Szkolenie rozpoczęło się od solidnej dawki teorii. Młodzi uczestnicy mieli okazję poznać zasady BHP obowiązujące w lakierniach oraz zgłębić wiedzę na temat różnorodnych produktów stosowanych w procesie lakiernictwa. Wykłady prowadzone przez doświadczonych techników były pełne praktycznych wskazówek i przykładów z prawdziwego życia.

Po teoretycznym wprowadzeniu przyszedł czas na najbardziej ekscytującą część - praktykę. Każdy uczestnik otrzymał swoją część karoserii do prac, co pozwoliło im na samodzielne przetestowanie nabytych umiejętności. Pod czujnym okiem naszych techników, młodzi lakiernicy przystąpili do procesu naprawy lakierniczej. To była doskonała okazja do przećwiczenia każdego etapu i zdobycia cennego doświadczenia.


Nagrody i Certyfikaty

To nie koniec atrakcji! Całe szkolenie zostało zakończone testem wiedzy, a wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani upominkami oraz certyfikatami ukończenia kursu. Głównymi nagrodami, którymi wyróżniliśmy dwóch uczestników, są zaproszenia na dwudniowe, profesjonalne szkolenie lakiernicze, które odbędzie się w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym ICRC w Szczecinie. To niesamowita szansa dla młodych adeptów, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności lakiernicze. 


Owocna Współpraca

Chcielibyśmy podkreślić, że to nie pierwsza nasza współpraca z marką Kia Continental Słupsk i Zespołem Szkół Mechanicznych i Logistycznych ‘Mechanik’ w Słupsku. Podobne szkolenie odbyło się rok temu, co dowodzi naszego zaangażowania w rozwijanie branży lakierniczej. Ta inicjatywa jest efektem współpracy trzech stron: Dyrekcji i kadry pedagogicznej Szkoły Mechanik, która dąży do podnoszenia umiejętności swoich uczniów; Continental Słupsk, które działa na rzecz podnoszenia kwalifikacji młodych adeptów lakiernictwa oraz Grupy CSV, która od wielu lat zajmuje się szkoleniem lakierników w całej Polsce. Wiemy, jak bardzo lakiernictwo zmienia się na przestrzeni lat, a odpowiednie zastosowanie produktów i technologii lakierniczych jest konieczne do prawidłowego wykonania naprawy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz zaangażowanym stronom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. To dopiero początek naszej wspólnej drogi w kształtowaniu przyszłości branży lakierniczej!

Jesteś zainteresowana/y współpracą? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, odpowiemy bezzwłocznie i pomożemy Ci rozwijać Twoją firmę.

Dział handlowy
Obsługa klienta
Obsługa klienta
Napisz do nas
* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Grupa CSV sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, 70-812, ul. Pomorska 56a, 70 – 812 Szczecin, NIP: 534-247-60-33. Przekazane dobrowolnie w tym formularzu dane osobowe zostaną użyte tylko do kontaktu na życzenie Użytkownika. Dane te mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności CSV.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.