Konkurs na najlepszego lakiernika R-M

Konkurs na najlepszego lakiernika R-M

Image
Image

R-M® rozpoczyna 13-stą edycję Międzynarodowego Konkursu
na najlepszego lakiernika R-M

„Utalentowani lakiernicy,
cyfrowy świat, ekologiczne rozwiązania„

Jako wiodący dostawca lakierów samochodowych marki R-M w Polsce wspólnie z firmą BASF, rozpoczynamy poszukiwania najbardziej utalentowanych lakierników w branży! 13-sta edycja Międzynarodowego Konkursu na Najlepszego Lakiernika R-M odbędzie się w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Północnej.  

„Utalentowani lakiernicy, cyfrowy świat, ekologiczne rozwiązania” – z takim mottem wspólnie promujemy zawód lakiernika oraz wspieramy karierę młodych lakierników by uhonorować tych najbardziej utalentowanych.  Łączymy aspekty szybkich procesów i rozwiązań cyfrowych z koncepcją zrównoważonego rozwoju. 

16 krajów
z całego świata, w tym debiutujące w konkursie Chiny oraz Maroko 

10 marca 2020 roku
odbędzie się finał eliminacji w Polsce.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 30 listopada 2019.

22-24 września 2020 roku
odbędzie się finał konkursu we Francji. 
Image
Image

W konkursie mogą wziąć udział młodzi lakiernicy do 35 roku życia, którzy znają wodorozcieńczalną linię premium ONYX HD.

Eliminacje w Polsce odbędą się przez test on-line. Wyłonimy 4 laureatów, którzy  10 marca 2020 roku w Centrum Szkoleniowym Grupy CSV w Szczecinie zmierzą się o tytuł Najlepszego Lakiernika R-M w Polsce.

Finaliści krajowych konkursów będą reprezentowali swój kraj w Międzynarodowym finale w Centrum szkoleniowym RCC we Francji od 22 do 24 września 2020 r. Szesnastu finalistów będzie reprezentować światową branżę renowacyjną i zademonstruje najwyższe standardy stosowane przez największe talenty w dziedzinie lakiernictwa samochodowego na całym świecie - przy stosowaniu wodnej linii lakierów klasy premium ONYX HD. W skład jury wchodzą trenerzy z Automotive Refinish Academy marki R-M.

Konkurs organizowany jest przy aktywnym wsparciu partnerów biznesowych 3M, DeVILBISS, RODIM, SATA oraz stałych partnerów biznesowych Horn & Bauer, IRA Hedson, Mettler-Toledo, Mirka i sia Abrasives.

Wypełnij formularz i zgłoś swój udział w konkursie już dziś!


Drukuj   E-mail