Grupa CSV szkoli uczniów na przyszłych lakierników

Grupa CSV szkoli uczniów na przyszłych lakierników

Grupa CSV we współpracy z Zespołem Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku w najbliższy piątek przeprowadzi szkolenie dla uczniów. Wspólna inicjatywa ma na celu popularyzację zawodu lakiernika i przybliżenie specyfiki pracy przez profesjonalistów z branży.
Image
Atrakcyjna forma zajęć w postaci szkoleń ze specjalistami, już na etapie kształcenia zawodowego w szkołach, może być czynnikiem zachęcającym do wyspecjalizowania się w danym zawodzie. Szkolenia prowadzone przez techników z Grupy CSV pozwalają uczniom zdobyć umiejętności praktyczne bezpośrednio od specjalistów, którzy od lat pracują w swoim fachu. Współpraca ze szkołami to doskonała okazja do przekazywania i prezentowania najnowszych technologii dostępnych na rynku napraw lakierniczych. Grupa CSV wierzy, że takiego rodzaju działania realizowane we współpracy ze szkołami zawodowymi, pozwolą wykształcić znamienitych lakierników, którzy bez problemu znajdą zatrudnienia w serwisach czy warsztatach.
Zaplanowane na 30 listopada szkolenie będzie składało się z dwóch części: merytorycznej i praktycznej. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z narzędziami do diagnozowania usterek, technologiami lakierniczymi i metodami usuwania szkód - od przygotowania karoserii aż po wprowadzenia pojazdu lub naprawianego elementu do komory lakierniczej. Całość zakończy test wiedzy, w którym wyłonionych zostanie trzech najlepszych uczniów, którzy zostaną nagrodzeni.
Szkolenie odbędzie się w należących do szkoły Warsztatach przy ul. Żytniej 10 we Włocławku.

Drukuj   E-mail
Dedykowane produkty
dostępne w esklepie.
Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami i poradami techników z branży lakierniczej
- zapisz się na nasz newsletter.