Previous Next

25-lecie Grupy CSV

Grupa CSV,  znana w całym kraju przede wszystkim jako producent i dystrybutor chemii lakierniczej, obchodziła w 2016 roku 25-lecie swojej działalności.

W związku z jubileuszem, 10 grudnia, firma przygotowała uroczystą galę, w której uczestniczyło ok. 300 zaproszonych gości. Przybyłych witał obecny dyrektor zarządzający, Krzysztof Garus. Uroczystość rozpoczęła się jubileuszowym tortem i oficjalną częścią, podczas, której zgromadzeni goście mieli okazję usłyszeć o historii firmy jak i planach rozwoju na najbliższe lata.

Na przestrzeni 25 lat, firma CSV przeistoczyła się z lokalnego dystrybutora chemii lakierniczej, w przedsiębiorstwo o charakterze ogólnokrajowym oferujące, poza chemią lakierniczą, materiały ścierne, systemy kolorystyczne, kompleksowe rozwiązania dla lakierni, usługę doboru koloru, profesjonalne szkolenia dla pracowników branży lakierniczej. Tak szeroki zakres działalności sprawił, że pracę w firmie znalazło ponad 300 osób, a sieć handlowa liczy obecnie 57 punktów w całej Polsce.

Podczas gali właściciele firmy, Rafał Zmysłowski i Piotr Garus, wspominali o samych początkach działalności, a obecny Prezes, Jerzy Szkwarek, zaprezentował plany rozwoju firmy na najbliższe lata.  Nie zabrakło podziękowań dla najbardziej zasłużonych partnerów biznesowych i całego grona pracowników, którzy w znaczący sposób przyczyniły się do jej rozwoju.

Po części oficjalnej odbył się koncert zespołu muzyków filharmonii szczecińskiej, następnie wszyscy udali się na uroczystą kolację do hotelu radisson Blu. Gospodarze świętując jubileusz 25-lecia firmy, bawili się wraz z zaproszonymi gośćmi do rana.


Drukuj   E-mail
Dedykowane produkty
dostępne w esklepie.
Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami i poradami techników z branży lakierniczej
- zapisz się na nasz newsletter.