Lakierniku! Dla Ciebie obniżamy cenę pigmentu HB80T!

Lakierniku! Dla Ciebie obniżamy cenę pigmentu HB80T!

Od 1 czerwca pełne głębi czerwone kolory dla samochodów: Mazda 46V, Citroen LQV, Ford RR, Toyota 3T3, czy Volkswagen LA3W kupisz w dużo niższej cenie!

Kupujący samochody co raz częściej zwaracją uwagę na kolor pojazdu, dlatego producenci decydują się na tworzenie unikatowych, pełnych głębi, ciekawych odcieni kolorów, które się wyróżniają.. Dzięki takiemu podejściu, od kilku sezonów możemy podziwiać na drogach samochody w pięknym czerwonym kolorze, nasyconym głębią jak np. Mazda 46V, Citroen LQV, Ford RR, Toyota 3T3, czy Volkswagen LA3W.

Image
Image
Za intensywność czerwonego koloru odpowiada w tym przypadku pigment specjalny o nazwie Rubinrot HB80T od R-M. HB80T to skoncentrowany pigment, o zwiększonej sile krycia i gwarantujący optymalną wydajność. Perfekcyjny dobór często wiążę się z wykonaniem kilku lub kilkunastu natrysków próbnych oraz niuansowaniem koloru w celu uzyskania pożądanego odcienia.
Czerwone, nasycone głębią kolory stają się bardzo popularne wśród kupujących samochody, dlatego też Grupa CSV odnotowuje duży wzrost sprzedaży kolorów z użyciem pigmentu HB80T. Nasi technicy udzielają licznych porad dotyczących sposobu aplikacji kolorów wielowarstwowych z warstwą transparentną, w skład których wchodzi pigment HB80T. W naszym centrum szkoleniowym ICRC odbywają się zaawansowane szkolenia aplikacyjne dla lakierników.
Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom rynku zmieniamy cenę pigmentu specjalnego HB80T o nazwie „Rubinrot”. Od 1 czerwca obniżyliśmy cenę aż o 68%!
Obniżka ceny pigmentu pozwoli serwisom, lakierniom i warsztatom posiadać HB80T w wyposażeniu mieszalni, a stały dostęp do popularnego pigmentu pozwoli na szybsze realizowanie napraw.
Lakiernik swobodnie będzie mógł wykonać odpowiednią ilość natrysków próbnych o różnej grubości warstwy transparentnej, bez dużego wpływu na koszt dokonanej naprawy. Perfekcyjny dobór koloru i prawidłowa aplikacja skraca czas procesu renowacyjnego i zwiększa zadowolenie klienta
Image

Zamów już dziś pigment HB80T Rubinrot, skróć proces naprawy i ciesz się brakiem reklamacji.

Pigment HB80T dostępny jest w sklepie internetowym >> 


Drukuj   E-mail